Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Henri Deux jachtkast. Eén-deurs, met lade, fazant-voorstelling en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 97 x 80 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde Louis Philippe spiegel met tortelduiven en floraal decor. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 145 x 75 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maantafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 80 x 46 cm. In goede staat.
Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel op wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met wit-marmeren blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 120 x 55 x 200 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire penantkast met wit-marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 93 x 125 x 62 cm. In goede staat.
Design eethoek met vier LMV Lammhut stoelen en ronde glazen tafel. Tafelvoet is van aluminium. Afmeting tafel: H 70 x Ø 100 cm. Afmeting stoel: 67 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten bureau met floraal snijwerk. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 78 x 150 x 80 cm. In zeer goede staat.
Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Met panelen en smeedijzeren beslag. Afmeting: 73 x 140 x 65 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lades en mooi binnenwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 75 x 48 x 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken stoelen met biezen zitting. Floraal decor. Afmeting: 130 x 47 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.