Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels mahoniehouten secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1930. Afmeting: 100 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten tafel met spant. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 75 x 93 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van kersenhout, met lades en deuren + facet geslepen spiegel. Circa 1920. Afmeting: 172 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.
Houtgestoken Chinese kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.
70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.
Mooie salontafel van massief donker gebeitst eiken met drie lades. Afmeting: 50 x 130 x 85 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.