Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Antiek Frans Bretons kastanjehouten 1-deurs kast met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 157 x 75 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier/empire halspiegel met zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 164 x 76 x 13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bank met klepdeksel. Engeland. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 167 x 64 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau/rolbureau. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 132 x 80 x 132 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met opstand. Circa 1890. Afmeting: 185 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse kastanjehouten 1-deurs kast met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 133 x 70 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neo renaissance armleunstoel met zon et cetera. In Louis Seize-stijl. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 125 x 70 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten handgepolitoerde Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 83 x 86 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten trumeau. Empire. Met lade, klauwpoten en spiegel. Afmeting: 80 x 83 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Holland mahoniehouten barok secretaire met gebogen front, bronzen beslag, gebogen binnenleven met lades en kelder. Lichte fineerschades. Afmeting: 104 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige 18e eeuwse Hollandse linnenpers met lade. Eikenhout. Afmeting: 173 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hardhouten Chinese stoel met parelmoer-inleg + marmeren zitting. Floraal decor. Afmeting: 100 x 50 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten vier-laden commode met origineel verguld beslag en sloten. Afmeting: 82 x 91 x 41cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Franse notenhouten Henry Deux buffetkast met zuilen en ranken. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 230 x 150 x 57 cm. In zeer goede staat.
Antiek klein Frans damesbureau van mahoniehout. Circa 1890. Louis Quinze stijl. Met verguld bronzen sierwerk. Mooi binnenwerk met kelder. Afmeting: 93 x 66 x 45 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Henri Deux jachtkast. Eén-deurs, met lade, fazant-voorstelling en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 97 x 80 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde Louis Philippe spiegel met tortelduiven en floraal decor. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 145 x 75 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maantafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 80 x 46 cm. In goede staat.
Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel op wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met wit-marmeren blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 120 x 55 x 200 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire penantkast met wit-marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 93 x 125 x 62 cm. In goede staat.
Design eethoek met vier LMV Lammhut stoelen en ronde glazen tafel. Tafelvoet is van aluminium. Afmeting tafel: H 70 x Ø 100 cm. Afmeting stoel: 67 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten bureau met floraal snijwerk. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 78 x 150 x 80 cm. In zeer goede staat.
Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Met panelen en smeedijzeren beslag. Afmeting: 73 x 140 x 65 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lades en mooi binnenwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 75 x 48 x 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken stoelen met biezen zitting. Floraal decor. Afmeting: 130 x 47 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.