Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee leuke armstoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee leuke armleunstoen van rotan met gele kussen bekleding. Eind 20e eeuw. Afmeting: 105 x 70 x 80 cm. In goede staat.

Spiegel, H 174 x B 78 cm.
Resultaat: 100 EUR

Massief eiken passpiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1910. Afmeting: H 174 x B 78 cm. In goede staat.

Hollandse empire penantkast
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken theekastje, 1910
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten theekastje. Jugendstil. Met facet geslepen glas en afneembaar blad. Circa 1910. Afmeting: 78 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk spinde
Resultaat: 90 EUR

Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 90 EUR

Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Jaren 50 theewagen
Resultaat: 90 EUR

Jaren 50 theewagen van chroom/metaal met glasplaten en wielen. Afmeting: 65 x 42 x 76 cm. In goede staat.

Eiken gestoken stoel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten gestoken stoel met bruin/beige floraal decor. Circa 1880. Met snijwerk, leeuw/bladeren etc. Afmeting: 133 x 63 x 50 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.

Sheraton telefoontafel
Resultaat: 80 EUR

Sheraton telefoontafel

Engelse butlertray + halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.

Antieke kaptafel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke jugendstil kaptafel van notenhout met tegelblad + lade. Duitsland. Tegels: rood/wit. Circa 1900. Afmeting: 135 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Twee stoelen met rolvoetjes
Resultaat: 80 EUR

Twee stoelen met rolvoetjes. 1x Massief eiken met florale bekleding, afmeting: 122 x 52 x 54 cm. 1x Geëboniseerd hout, bekleding met medaillon, afmeting: 97 x 52 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1820
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.

Antieke tweeling kinderwagen, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafel, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke neo gotische notenhouten bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 53 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 70 EUR

Chinees hardhouten gestoken hocker met marmeren blad, koppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Soester spiegel, 107 x 53 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.

Spiegel, H 80 x B 71 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.

Spaanse kastanjehouten kist
Resultaat: 70 EUR

Spaanse kastanjehouten gestoken kist met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 41 x 130 cm. In goede staat.

Salontafel met lades (teak)
Resultaat: 70 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Antieke likeurtafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

Antiek rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.

Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.

Halspiegel, 162 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.