Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

50-er Jaren design stoel
Resultaat: 120 EUR

Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse lederen stoelen, 1980
Resultaat: 100 EUR

Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Startprijs 100 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.

Barok spiegel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.

Spiegel, H 80 x B 71 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.

Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrinekast met vier deuren, snijwerk en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 193 x 101 x 44 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.

Engelse schommelstoel
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.

Halspiegel, 162 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast, 1900
Startprijs 700 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine/porseleinkast met kruisvoet. Eén-deurs met twee lades en twee deurtjes. Afmeting: 196 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Chippendale tafel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.

Boeren servieskast
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren servieskast met bronzen beslag en glazen zijkanten. Binnenin wit met gecontourneerde schappen. Afmeting: 225 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kast
Resultaat: 300 EUR

Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk spinde
Resultaat: 90 EUR

Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 180 EUR

Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 275 EUR

Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.

Eiken kist met beslag
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 300 EUR

Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.

Engelse dressboy
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Theekastje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Vier Engelse mahonie stoelen
Startprijs 180 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Gründer vitrinekast, 1890
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Willem III eettafel
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.

Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Engelse speel/bridgetafel
Resultaat: 190 EUR

Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 1800
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam klein Hollands kabinet met twee lades. Eikenhout. Louis seize. Met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 104 x 92 x 46 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Antieke tweeling kinderwagen, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Twee Chinese stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.

Hollandse wandvitrine (hang)
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.

2x Glazen vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.

Spiegel, 80 x 83 cm.
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Thonet kapstok, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Gründerzeit commode, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.

Eiken empire commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1860. Afmeting: 94 x 110 x 45 cm. In goede staat.

Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 350 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Sheraton telefoontafel
Resultaat: 80 EUR

Sheraton telefoontafel

Eettafel + 8 stoelen (mahonie)
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 90 EUR

Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Engelse Sheraton salontafel
Resultaat: 160 EUR

Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1850
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.

Verzamelaars-vitrine
Resultaat: 100 EUR

Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Jaren 50 theewagen
Resultaat: 90 EUR

Jaren 50 theewagen van chroom/metaal met glasplaten en wielen. Afmeting: 65 x 42 x 76 cm. In goede staat.

2x Piedestal
Resultaat: 150 EUR

Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.

Bestekkast met lades + bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten commode met twee lades voor bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 46 x 50 cm. In goede staat. En een wortelnoten bijzettafel. Afmeting: 50 x 52 x 42 cm. In goede staat...

18e Eeuws boerenkabinet
Resultaat: 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse voetenbank
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Engelse butlertray + halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Bijzettafel met tegels
Startprijs 100 EUR

Drie smeedijzeren bijzettafels met antieke tegels ingelegd. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Ronde spiegel Ø 44 cm.
Startprijs 50 EUR

Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken Henry Deux salontafel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.

4-Delig Louis Seize bankstel
Resultaat: 350 EUR

Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.

Eiken hoekstoel, 1880
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.

Louis Seize kamergemak, 1800
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse linnenpers
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.

Engels wandkastje, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 110 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

70-er Jaren bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.

Hollands wortelnoten secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Notenhouten dames rolbureau, 1880
Startprijs 300 EUR

Klein Duits notenhouten Gründerzeit dames rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Circa 1880. Afmeting: 121 x 60 x 86 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen kabinet
Startprijs 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kast
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.

Eiken secretaire met opzet
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.

18e Eeuws noten barok kabinet
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.