Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Albarello
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse apothekerspotten
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.

17e Eeuwse albarello
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie-delig Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. 19e Eeuw. Vogel op deksel gelijmd. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Vroege 18e eeuwse Delftse Fayence klapmutskom met Chinees Wanli decor en gecontourneerde omranding. Haarscheuren. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Delftse stroopkan
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence stroopkan met pauw-decor. S. 5. Radicum (vijf wortelen siroop). Circa 1750. Restauratie tuit. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence Louis Seize tabakspot. Tabac D. Hollande. Circa 1780. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke apothekerspot , 1740
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, 1770
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Rappe. Circa 1770. Ongemerkt. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR

Antieke Delftse fayence tabakspot. Circa 1780. Louis Seize, met guirlandes en leeuwenkoppen. Tabak a la violette. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In zeer goede staat.

Franse apothekerspot
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence apothekerspot. Fles-vormig. Circa 1700. Renaissance. Adrard. S. To. Vermoedelijk Genua. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee apothekerspotten
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...

Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Zeldzame kleine Delftse Fayence pelgrimfles. 17e - 18e Eeuw. Bodemvondst beerput 's-Gravenhage. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met oren en chinoiserie decor. Boterpot. Enkele chips. Afmeting: 9 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Onder andere Porceleyne Claew + polychrome. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)
Resultaat: 700 EUR

Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke wandtegels (32 st.)
Startprijs 250 EUR

Lot antieke wandtegels met ruiten en floraal decor. Aantal: 32 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (113 st.)
Resultaat: 950 EUR

Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (80 st.)
Resultaat: 1.500 EUR

Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

36 Tegels met waterlandschappen in cirkel
Resultaat: 375 EUR

Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel
Resultaat: 375 EUR

Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot anieke tegels (35 x)
Resultaat: 325 EUR

Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.