Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Albarello 6048
18e Eeuwse Albarello

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse apothekerspotten 6049
Twee 18e eeuwse apothekerspotten

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
17e Eeuwse albarello 6050
17e Eeuwse albarello

Resultaat:

1.300 EUR

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm. 6051
3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm.
Startprijs 250 EUR
Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm. 6052
Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Delftse stroopkan 6053
Delftse stroopkan
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Delftse apothekerspot 6054
Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Delftse tabakspot, 1780 6055
Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke apothekerspot , 1740 6056
Antieke apothekerspot , 1740

Resultaat:

1.100 EUR

Antieke Delftse tabakspot, 1770 6057
Antieke Delftse tabakspot, 1770
Startprijs 500 EUR
Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm. 6058
Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Franse apothekerspot 6059
Franse apothekerspot

Resultaat:

1.100 EUR

Italiaanse apothekerspot 6060
Italiaanse apothekerspot
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Twee apothekerspotten 6061
Twee apothekerspotten

Resultaat:

800 EUR

Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm. 6062
Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Delftse (boter)pot 6063
18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x) 6064
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.) 6065
Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)

Resultaat:

700 EUR

Antieke wandtegels (32 st.) 6066
Antieke wandtegels (32 st.)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot bijbelse tegels (113 st.) 6067
Lot bijbelse tegels (113 st.)

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (80 st.) 6068
Lot landschap tegels (80 st.)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel 6069
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel 6070
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot anieke tegels (35 x) 6071
Lot anieke tegels (35 x)

Resultaat:

325 EUR