Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.

Lot 18e eeuwse tegels (20 st.)
Resultaat: 200 EUR

Lot van 20 stuks 18e eeuwse herder tegels. Holland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuws Delfts Fayence
Resultaat: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...

Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...

Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.

6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Fayence lampenvoet, H 42 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Delftse schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met swatow chinoiserie decor/figuren in tuin. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Vijf-delig Duits kaststel
Resultaat: 170 EUR

Antiek vijf-delig Duits porseleinen kaststel met molenlandschap decor. Dekselvaas beschadigd. Decor: Delft. Circa 1920. Afmeting: H 24 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Delfts fayence tegeltableau. Waterschappen met meander omranding. Afmeting: 39 x 65 cm. In goede staat.

6 Borden, Delfts bont
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel Ø 32,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

Vier Jugendstil tegels
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met landschap decor. Eén beschadiging. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bisquit figurengroep, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot landschap tegels (16 st.)
Resultaat: 150 EUR

Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels. 16 Stuks. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Meissen borden Ø 24,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.

Engelse Moorcroft vaas, H 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Sevres potpourri dekselpot Ø 17 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen potpourri dekselpot met floraal goud decor. Bodemmerk + tekst. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met figuren. Eén bord gekramt (haarlijn), randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Vier Jugendstil tegels, 1900
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke polychrome Duitse Jugendstil tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.