Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...
Drie prachtige 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselvazen. 1x Riviergezicht met zeilboot, De Klaauw. 1x Havengezicht met grachtenpanden/figuren decor, De Bijl. 1x Tweemaster met figuren decor, g...
Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...
Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...
Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. 1x Man met duif. 1x Vrouw met rozen. Passau. Tweede helft 19e eeuw. Eén vinger beschadigd en enkele chips aan groene bosschage. Afmeting: H 15 - 16 cm. In redelijk/goe...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat