Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Tegeltableau 6243
2x Tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
12x Delftse maand-borden 6178
12x Delftse maand-borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke steengoed piedestal, H 130 cm. 6004
Antieke steengoed piedestal, H 130 cm.

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm. 6025
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Laure Levy porseleinen plaquettes 6097
2x Laure Levy porseleinen plaquettes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm. 6209
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm. 6244
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm. 6247
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm. 6267
Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid' 6000
Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid'

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel 6069
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel 6070
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
9-Pas tegeltableau met platbodem 6171
9-Pas tegeltableau met platbodem

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm. 6271
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien' 6007
Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien'

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Tegeltableau 6168
2x Tegeltableau

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6250
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot anieke tegels (35 x) 6071
Lot anieke tegels (35 x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Meissen servies 6279
Meissen servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Meissen serviesgoed 6280
Meissen serviesgoed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 34 cm. 6102
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 34 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels (32 st.) 6172
Lot antieke wandtegels (32 st.)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (26 st.) 6173
Lot landschap tegels (26 st.)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Delftse knobbelvazen, H 34,5 cm. 6202
Twee Delftse knobbelvazen, H 34,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie antieke Delftse theebussen, H 14 - 18 cm. 6224
Drie antieke Delftse theebussen, H 14 - 18 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen 6266
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Herend dekselterrine 6020
Herend dekselterrine

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot 18e - 19e eeuwse tegels (35 st.) 6072
Lot 18e - 19e eeuwse tegels (35 st.)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tegeltableau (12 st.) 6089
Tegeltableau (12 st.)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot bijbelse tegels (10x) 6174
Lot bijbelse tegels (10x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Delfts figuur, Kind in wieg 6193
Delfts figuur, Kind in wieg

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4-Delig Delfts kaststel, 1800 6249
4-Delig Delfts kaststel, 1800

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot Meissen servies 6278
Groot Meissen servies

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke tete à tete theeset, 1900 6110
Antieke tete à tete theeset, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse Moorcroft vaas, H 42 cm. 6142
Engelse Moorcroft vaas, H 42 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6195
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5-Delig Porceleyne Fles kaststel, 1920 6237
5-Delig Porceleyne Fles kaststel, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6239
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Hollandse landschap tegels (24 st.) 6080
Lot Hollandse landschap tegels (24 st.)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm. 6086
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke plaquette, 23 x 17 cm. 6099
Antieke plaquette, 23 x 17 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6246
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm. 6248
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duits Bavaria eetservies 6255
Duits Bavaria eetservies

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6258
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke theekan 6024
Antieke theekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm. 6032
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm.

Resultaat:

200 EUR