Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm. 6041
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (20 st.) 6079
Lot 18e eeuwse tegels (20 st.)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuws Delfts Fayence 6252
4x 18e Eeuws Delfts Fayence

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal 6260
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan 6261
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6282
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm. 6035
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Fayence lampenvoet, H 42 cm. 6104
Fayence lampenvoet, H 42 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Delftse schotel 6208
Delftse schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vijf-delig Duits kaststel 6160
Vijf-delig Duits kaststel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau 6234
18e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6 Borden, Delfts bont 6034
6 Borden, Delfts bont

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6126
Wedgwood servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Delftse schotel Ø 32,5 cm. 6187
Delftse schotel Ø 32,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier Jugendstil tegels 6204
Vier Jugendstil tegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke bisquit figurengroep, 1900 6240
Antieke bisquit figurengroep, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (16 st.) 6081
Lot landschap tegels (16 st.)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Meissen borden Ø 24,3 cm. 6108
Twee Meissen borden Ø 24,3 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse Moorcroft vaas, H 23 cm. 6143
Engelse Moorcroft vaas, H 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Sevres potpourri dekselpot Ø 17 cm. 6184
Antieke Sevres potpourri dekselpot Ø 17 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6217
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm. 6268
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee delen Delfts fayence 6176
Twee delen Delfts fayence

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier Jugendstil tegels, 1900 6206
Vier Jugendstil tegels, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot antiek serviesgoed, 1900 6225
Lot antiek serviesgoed, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie Herend bloempotten 6227
Drie Herend bloempotten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm. 6085
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Hollands tegeltableau, 1900 6088
4x Hollands tegeltableau, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tegeltableau (6 st.) 6091
Tegeltableau (6 st.)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tegeltableau (3 st.) 6166
Tegeltableau (3 st.)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke oorkruik (Leon Senf), H 14 cm. 6182
Antieke oorkruik (Leon Senf), H 14 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel + 2x dekselvaas 6196
5-Delig Delfts kaststel + 2x dekselvaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
9x Hollandse fayence borden 6200
9x Hollandse fayence borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6203
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vier Jugendstil tegels 6205
Vier Jugendstil tegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (4x) 6226
Lot Herend porselein (4x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen Karl Ens papegaai, H 16 cm. 6228
Porseleinen Karl Ens papegaai, H 16 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (12 x) 6076
Lot antieke tegels (12 x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee antieke bloempotten Ø 23 cm. 6132
Twee antieke bloempotten Ø 23 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee porseleinen beelden 6265
Twee porseleinen beelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Meissen schotel Ø 31,5 cm. 6093
Meissen schotel Ø 31,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Delftse vaas, H 37 cm. 6103
Antieke Delftse vaas, H 37 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Porseleinen beeldjes, Wenen 6116
4 Porseleinen beeldjes, Wenen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engels theeservies + dienblad 6139
Engels theeservies + dienblad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen Makkum 6159
Drie delen Makkum

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot tegels 6179
Lot tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Delftse schotel Ø 32 cm. 6183
Antieke Delftse schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Delftse schotel Ø 35,5 cm. 6188
Delftse schotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Uitgebreid boerenbond ontbijtservies 6191
Uitgebreid boerenbond ontbijtservies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Porceleyne Fles wandborden Ø 25 cm. 6221
Twee Porceleyne Fles wandborden Ø 25 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie moderne vazen van aardewerk 6256
Drie moderne vazen van aardewerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen Duits porselein 6094
Twee delen Duits porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Meissen saladeschaal + bestek 6095
Meissen saladeschaal + bestek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke Staffordshire honden, 1900 6113
Twee antieke Staffordshire honden, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Hummel figuren (7x) 6125
Lot Hummel figuren (7x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke tegel van Porceleyne Fles, 1900 6147
Antieke tegel van Porceleyne Fles, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Delfts Porcleyne Fles (7x) 6155
Lot Delfts Porcleyne Fles (7x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie-delig kaststel, Porceleyne Fles 6162
Drie-delig kaststel, Porceleyne Fles

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Antieke tegel 6170
3x Antieke tegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delftse schotel Ø 24 - 26 cm. 6177
3x 18e Eeuwse Delftse schotel Ø 24 - 26 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Modern keramiek 6257
2x Modern keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse knobbelvaas, H 28 cm. 6264
Engelse knobbelvaas, H 28 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6275
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Spaanse figuren 6114
Twee Spaanse figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote platelen Gouda vaas, H 65 cm. 6145
Grote platelen Gouda vaas, H 65 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Deel Hollands plateel 6148
Deel Hollands plateel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel Ø 21,5 cm. 6151
18e Eeuwse Delftse plooischotel Ø 21,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tegeltableau (6 st.) 6164
Tegeltableau (6 st.)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie 17e Eeuwse Hollandse wandtegels 6169
Drie 17e Eeuwse Hollandse wandtegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Delftse tegel in lijst 6175
Delftse tegel in lijst

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Royal Limoges vaas, H 36 cm. 6194
Antieke Royal Limoges vaas, H 36 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen 6230
Twee antieke Delftse vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot porselein (3x) 6232
Lot porselein (3x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Lladro porselein (4x) 6235
Lot Lladro porselein (4x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke Frankenthal figuren, H 14 - 26 cm. 6122
Twee antieke Frankenthal figuren, H 14 - 26 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fürstenberg mocca-servies 6127
Fürstenberg mocca-servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen plaquette, 1880 6134
Antieke porseleinen plaquette, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Petrus Regout (6x) 6152
Lot Petrus Regout (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antiek fayence 6189
3x Antiek fayence

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels 6197
Lot Hollandse tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot tegels 6198
Lot tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Witte piedestal, H 68 cm. 6241
Witte piedestal, H 68 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm. 6262
Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920 6281
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Perzisch aardewerk 6129
2x Perzisch aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porcelanine Paris France toiletset 6130
Porcelanine Paris France toiletset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Franse kop + schotels 6136
Twee Franse kop + schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek bloempotten (4x ) 6150
Lot antiek bloempotten (4x )

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vier delen aardewerk 6157
Vier delen aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm. 6180
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels (12 st.) 6186
Lot Hollandse tegels (12 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6141
Twee delen plateel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie antieke kerfborden, 1900 6161
Drie antieke kerfborden, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegeltableau (6 st.) 6167
Tegeltableau (6 st.)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antiek plateel 6146
Lot antiek plateel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot keramiek (4x) 6163
Lot keramiek (4x)

Resultaat:

30 EUR