Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bisquit figurengroep, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Witte piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 60 EUR

Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

20-Delig KPM servies
Resultaat: 500 EUR

20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...

2x Tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.
Resultaat: 400 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

4-Delig Delfts kaststel, 1800
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie prachtige 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselvazen. 1x Riviergezicht met zeilboot, De Klaauw. 1x Havengezicht met grachtenpanden/figuren decor, De Bijl. 1x Tweemaster met figuren decor, g...

4x 18e Eeuws Delfts Fayence
Resultaat: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...

Twee Franse schalen, 1840
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Drie Engelse majolica bloempotten
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Duits Bavaria eetservies
Resultaat: 225 EUR

Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...

Drie moderne vazen van aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...

2x Modern keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.

Twee delen oud aardewerk
Startprijs 90 EUR

Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...

Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

Twee Franse empire vazen, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.