Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke bisquit figurengroep, 1900 6240
Antieke bisquit figurengroep, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Witte piedestal, H 68 cm. 6241
Witte piedestal, H 68 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
20-Delig KPM servies 6242
20-Delig KPM servies

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Tegeltableau 6243
2x Tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm. 6244
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel 6245
18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6246
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm. 6247
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm. 6248
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4-Delig Delfts kaststel, 1800 6249
4-Delig Delfts kaststel, 1800

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6250
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

350 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm. 6251
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
4x 18e Eeuws Delfts Fayence 6252
4x 18e Eeuws Delfts Fayence

Resultaat:

200 EUR

Twee Franse schalen, 1840 6253
Twee Franse schalen, 1840
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie Engelse majolica bloempotten 6254
Drie Engelse majolica bloempotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duits Bavaria eetservies 6255
Duits Bavaria eetservies

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie moderne vazen van aardewerk 6256
Drie moderne vazen van aardewerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Modern keramiek 6257
2x Modern keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6258
Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Resultaat:

225 EUR

Twee delen oud aardewerk 6259
Twee delen oud aardewerk
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal 6260
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan 6261
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm. 6262
Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee Franse empire vazen, H 15 cm. 6263
Twee Franse empire vazen, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR