Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid' 6000
Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid'

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram beker 'Zwaai' 6001
Colenbrander/Ram beker 'Zwaai'

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram schotel 'Museaal' 6002
Colenbrander/Ram schotel 'Museaal'

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram schaal 'Open' 6003
2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antieke steengoed piedestal, H 130 cm. 6004
Antieke steengoed piedestal, H 130 cm.

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts klokkenstel 6005
3-Delig Delfts klokkenstel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop' 6006
Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop'

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien' 6007
Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien'

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas '1922' 6008
2x Colenbrander/Ram vaas '1922'

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten' 6009
2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten'

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol' 6010
2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol'

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming' 6011
2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming'

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat' 6012
2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig' 6013
2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig'

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Druipend' 6014
Colenbrander/Ram vaas 'Druipend'

Resultaat:

1.700 EUR

Meissen figuur 6015
Meissen figuur
Startprijs 1.000 EUR
Meissen figuur 6016
Meissen figuur
Startprijs 1.200 EUR
Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel 6017
Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel
Startprijs 1.700 EUR
Porseleinen devotie portret 6018
Porseleinen devotie portret
Startprijs 100 EUR
2x Majolica wandconsole (Italië) 6019
2x Majolica wandconsole (Italië)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Herend dekselterrine 6020
Herend dekselterrine

Resultaat:

275 EUR

Kapitale K.P.M. dekselterrine Ø 33 cm. 6021
Kapitale K.P.M. dekselterrine Ø 33 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
12x Apothekerspot (serie) 6022
12x Apothekerspot (serie)

Resultaat:

4.250 EUR

Zeldzaam Haviland Limoges France servies 6023
Zeldzaam Haviland Limoges France servies
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke theekan 6024
Antieke theekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm. 6025
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot 6026
Antieke apothekerspot

Resultaat:

1.400 EUR

Twee Delftse paarden 6027
Twee Delftse paarden
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Italiaanse Albarello, H 36 cm 6028
Italiaanse Albarello, H 36 cm

Resultaat:

1.700 EUR

2x Albarello 6029
2x Albarello
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm. 6030
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot, 1720 6031
Antieke apothekerspot, 1720

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm. 6032
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm. 6033
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
6 Borden, Delfts bont 6034
6 Borden, Delfts bont

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm. 6035
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.

Resultaat:

180 EUR

Twee Delftse borden Ø 30 cm. 6036
Twee Delftse borden Ø 30 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Delftse schotels Ø 35 cm. 6037
Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm. 6038
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Delftse tabakspot 6039
Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm. 6041
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm. 6042
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

3-Delig Delfts kaststel 6043
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm. 6044
5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm. 6045
18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6046
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

950 EUR

6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6047
6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Albarello 6048
18e Eeuwse Albarello

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse apothekerspotten 6049
Twee 18e eeuwse apothekerspotten

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
17e Eeuwse albarello 6050
17e Eeuwse albarello

Resultaat:

1.300 EUR

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm. 6051
3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm.
Startprijs 250 EUR
Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm. 6052
Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Delftse stroopkan 6053
Delftse stroopkan
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Delftse apothekerspot 6054
Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Delftse tabakspot, 1780 6055
Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke apothekerspot , 1740 6056
Antieke apothekerspot , 1740

Resultaat:

1.100 EUR

Antieke Delftse tabakspot, 1770 6057
Antieke Delftse tabakspot, 1770
Startprijs 500 EUR
Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm. 6058
Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Franse apothekerspot 6059
Franse apothekerspot

Resultaat:

1.100 EUR

Italiaanse apothekerspot 6060
Italiaanse apothekerspot
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Twee apothekerspotten 6061
Twee apothekerspotten

Resultaat:

800 EUR

Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm. 6062
Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Delftse (boter)pot 6063
18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x) 6064
Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.) 6065
Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)

Resultaat:

700 EUR

Antieke wandtegels (32 st.) 6066
Antieke wandtegels (32 st.)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot bijbelse tegels (113 st.) 6067
Lot bijbelse tegels (113 st.)

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (80 st.) 6068
Lot landschap tegels (80 st.)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel 6069
36 Tegels met waterlandschappen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel 6070
35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot anieke tegels (35 x) 6071
Lot anieke tegels (35 x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot 18e - 19e eeuwse tegels (35 st.) 6072
Lot 18e - 19e eeuwse tegels (35 st.)

Resultaat:

275 EUR

Lot tegels (10 st.) 6073
Lot tegels (10 st.)
Startprijs 100 EUR
Lot Hollandse 'Griemel' tegels (93 st.) 6074
Lot Hollandse 'Griemel' tegels (93 st.)
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Lot antieke witte tegels (78 st.) 6075
Lot antieke witte tegels (78 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (12 x) 6076
Lot antieke tegels (12 x)

Resultaat:

110 EUR

Lot antieke wandtegels, 1900 6077
Lot antieke wandtegels, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot mangaan tegels (62 st.) 6078
Lot mangaan tegels (62 st.)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (20 st.) 6079
Lot 18e eeuwse tegels (20 st.)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Hollandse landschap tegels (24 st.) 6080
Lot Hollandse landschap tegels (24 st.)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (16 st.) 6081
Lot landschap tegels (16 st.)

Resultaat:

150 EUR

32 Tegels met ruitmotief, 19e eeuw 6082
32 Tegels met ruitmotief, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
13 Tegels met bloemen 6083
13 Tegels met bloemen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.) 6084
Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm. 6085
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm. 6086
6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Lot tegels (136 st.) 6087
Lot tegels (136 st.)
Startprijs 180 EUR
Verkocht
4x Hollands tegeltableau, 1900 6088
4x Hollands tegeltableau, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tegeltableau (12 st.) 6089
Tegeltableau (12 st.)

Resultaat:

275 EUR

Tegeltableau (15 st.) 6090
Tegeltableau (15 st.)
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Tegeltableau (6 st.) 6091
Tegeltableau (6 st.)

Resultaat:

120 EUR

Tegeltableau (4 st.) 6092
Tegeltableau (4 st.)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Meissen schotel Ø 31,5 cm. 6093
Meissen schotel Ø 31,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen Duits porselein 6094
Twee delen Duits porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Meissen saladeschaal + bestek 6095
Meissen saladeschaal + bestek

Resultaat:

90 EUR