Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Piedestal, Royal Bonn
Startprijs 550 EUR

Antieke Duitse Royal Bonn fayence piedestal in rococo-stijl. Circa 1880. Kasteel/floraal decor. Randschade bij voet. Afmeting: 60 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Laure Levy porseleinen plaquettes
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

8-Delig Nymphenburg theeservies, 1900
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.

Antieke plaquette, 23 x 17 cm.
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerde antieke Duitse porseleinen plaquette naar Leonardo da Vinci. Door Hohenberg C.M. Hutschenreuther. Handgeschilderd. Geschilderd door Krause. Afmeting: 23 x 17 cm. In zeer goede staat.

Hollandse dekseldoos
Resultaat: 750 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 34 cm.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie pauw decor. Octagonaal. Knop deksel gelijmd. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke Delftse vaas, H 37 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Fayence lampenvoet, H 42 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Stel apothekerspotten
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Stel apothekerspotten
Startprijs 400 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerpotten met pauw decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 13,5 - 14 cm. In goede staat.

Uitgebreid Herend servies
Resultaat: 2.000 EUR

Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...

Twee Meissen borden Ø 24,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.

Zes porseleinen Karl Ens vogel figuren, H 8 - 13 cm.
Startprijs 200 EUR

Zes bisquit porseleinen Karl Ens vogel figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.

Antieke tete à tete theeset, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.

Porseleinen Schaubach tafellamp, H 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Duitse Schaubach Kunst porseleinen tafellamp met rode draak/goud decor. 70-er Jaren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zes-delig theeservies Marco Zanini
Startprijs 200 EUR

Zes-delig porseleinen theeservies door Marco Zanini, Italië. Hollywood Collection. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 19 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Twee antieke Staffordshire honden, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Spaanse figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Twee Hongaarse figuren
Startprijs 70 EUR

Twee Hongaarse Hollohaza porseleinen figuren. Klederdracht figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

4 Porseleinen beeldjes, Wenen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England ...

Lot Goebel figuren (14x)
Startprijs 90 EUR

Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

Drie (cacao)kannen in poezenvorm
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

2x Antiek Weens porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Duits/Weens porselein. 1x Meisje met bloem, bijenkorf bodemmerk, bloem beschadigd. 1x Inktpot, floraal/goud decor, bijenkorf bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat...

Royal Vienna pronkvazen, H 56 cm.
Startprijs 850 EUR

Twee mooie Royal Vienna porseleinen deksel pronkvazen met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Italiaanse majolica pot met zuil
Startprijs 350 EUR

Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Frankenthal figuren, H 14 - 26 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...

Zeldzame schenkkan 'Kees', H 24 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie delen Deens porselein
Startprijs 45 EUR

Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hummel figuren (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg mocca-servies
Resultaat: 60 EUR

Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.

3x Wedgwood borden
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Wedgwood borden met floraal/goud decor. Engeland. Circa 1890. Wedgwood Pearl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

2x Perzisch aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Porcelanine Paris France toiletset
Resultaat: 50 EUR

Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.

Vijf kastkommen Ø 16 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee antieke bloempotten Ø 23 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Osterwerda kaststel
Startprijs 60 EUR

Drie-delig antiek Duits Osterwerda kaststel. Keramiek. Jugendstil. Circa 1900. Chinoiserie decor. Afmeting: H 25 - 32 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen plaquette, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.

Royal Albert servies
Startprijs 300 EUR

Engels porseleinen Royal Albert theeservies. Decor: Lavender rose. Floraal/goud decor. Bestaande uit: 14 kopjes + schotels. theekan + theelicht, melk + suikerset, 2 kandelaren, bord, 2 schalen, 1 kom ...

Twee Franse kop + schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...

Porceleyne Fles fruittest
Startprijs 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede ...

Engelse pearlware theepot
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Engels theeservies + dienblad
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...

2x Engelse Copeland sierborden Ø 23,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen plateel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.

Engelse Moorcroft vaas, H 42 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Engelse Moorcroft vaas, H 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke platelen Gouda piedestal + bloempot, 1920
Startprijs 500 EUR

Antieke Gouda platelen bloempot met piedestal. Floraal decor 'Lena'. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Grote platelen Gouda vaas, H 65 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zeer grote Hollandse Gouda platelen vaas met floraal decor. Decor: Chrysantheme. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Lot antiek plateel
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke tegel van Porceleyne Fles, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Deel Hollands plateel
Resultaat: 70 EUR

Hollands art deco platelen olielamp? Circa 1930. Arabische vormgeving. Afmeting: 15 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x Westraven herdenkingstegels
Startprijs 60 EUR

Drie oude Westraven Utrecht polychrome majolica herdenkings tegels. 1x Standvastig te midden der woedende baren. 1x Het Kofschip 1753 - 1953. Egbert Dauwis 1940 - 1949. 1x Maria met kind. Minimale ran...

Lot antiek bloempotten (4x )
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse plooischotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Petrus Regout (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Drie Perzische kommen
Startprijs 70 EUR

Drie 19e eeuwse Perzische polychrome fayence kommen met floraal/vogel decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Startprijs 70 EUR

Drie-delig Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 33 cm. In goede staat.

Lot Delfts Porcleyne Fles (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.

Andries Copier Bavaria serviesgoed
Startprijs 250 EUR

Andries Copier Bavaria porseleinen serviesgoed. Circa 1950 - 1960. Bestaande uit; twee dekselschalen, twee ovale schalen, twaalf kop + schotels, zes eierdoppen en één kom. Afmeting: 10 - 27 cm. In goe...

Vier delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.

Drie delen Makkum
Resultaat: 100 EUR

Drie delen antiek Hollands polychrome fayence Makkum. Twee schalen + één kaarskandelaar. Floraal. Afmeting: 12 x 28 x 32 cm. / H 21,5 cm. (kandelaar). In goede staat.

Vijf-delig Duits kaststel
Resultaat: 170 EUR

Antiek vijf-delig Duits porseleinen kaststel met molenlandschap decor. Dekselvaas beschadigd. Decor: Delft. Circa 1920. Afmeting: H 24 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke kerfborden, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Drie-delig kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.

Lot keramiek (4x)
Resultaat: 30 EUR

Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau (6 st.)
Resultaat: 70 EUR

6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1900
Startprijs 150 EUR

Delftse polychrome Zuid Holland fayence plaquette met riviergezicht, figuren en windmolen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 cm. In goede staat.

Tegeltableau (3 st.)
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws 3-pas tegeltableau met pauw decor. Middelste tegel gescheurd. Afmeting: 41 x 13 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau (6 st.)
Resultaat: 40 EUR

Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.

2x Tegeltableau
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 17e Eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 70 EUR

Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tegel
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

9-Pas tegeltableau met platbodem
Resultaat: 375 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (32 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels. 32 Stuks. Blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (26 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (10x)
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tegel in lijst
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse schotel Ø 24 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

12x Delftse maand-borden
Resultaat: 425 EUR

Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 100 EUR

Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Herinnerings beker+vaas
Startprijs 70 EUR

Twee delen koningshuis oranje, Wilhelmina. 1x Gedenk beker van emaille, september 1898. 1x Vaas van keramiek, 1898 - 1948, W + ranken Enka Unicum. Afmeting: 9 - 24 cm. In goede staat.

Antieke oorkruik (Leon Senf), H 14 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse Porceleyne Fles Delftse fayence oorkruik met Perzisch decor. Door Leon Senf. Circa 1925. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke Sevres potpourri dekselpot Ø 17 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen potpourri dekselpot met floraal goud decor. Bodemmerk + tekst. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Frans theeservies + dienblad, 1860
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (12 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 32,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Uitgebreid boerenbond ontbijtservies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.