Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse mosterdpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse fayence polychrome mosterdpot met floraal decor. Chips, handvat gelijmd. Nederland ? Frankrijk? Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Delfts figuur, Kind in wieg
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome fayence figuur. Kind in wieg. Gemerkt A.P.K. Oudere restauratie. Afmeting: 14 X 15 X 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Royal Limoges vaas, H 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Royal Limoges porseleinen vaas met putti/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 250 EUR

Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties + chips. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel + 2x dekselvaas
Resultaat: 120 EUR

Vijf-delig 19e eeuws Delfts fayence kaststel, gemerkt de Klaauw. En twee porseleinen dekselvazen. Eén vaas randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.

Twee Franse borden Ø 29,3 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen borden met figuren in landschap voorstelling. Afmeting: Ø 29,3 cm. In goede staat.

9x Hollandse fayence borden
Resultaat: 120 EUR

Negen oude/antieke diverse Hollandse fayence borden. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 -28 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR

Vijf delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit: Polychrome boerin met koe, beschadigd. Fruittreef. Drie borden, beschadigd. Afmeting: 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Gerestaureerd. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Vier Jugendstil tegels
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met landschap decor. Eén beschadiging. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Jugendstil tegels
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met vogel op tak decor. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Vier Jugendstil tegels, 1900
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke polychrome Duitse Jugendstil tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Japans inktstel
Resultaat: 30 EUR

Oude/antieke Japans porseleinen inktset met roofvogels en vergulding. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Delftse schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met swatow chinoiserie decor/figuren in tuin. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.

Keramieken zebra
Startprijs 50 EUR

Keramieken zebra. Maker? 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antiek Royal Copenhagen tablet
Startprijs 170 EUR

Antiek Royal Copenhagen porseleinen tablet met floraal/goud decor. Afmeting: 5 x 45 x 32 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 180 EUR

Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Twee Meissen pronkschotels Ø 27 - 31 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse handbeschilderde Meissen pronkschotels met floraal/fruit/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 27 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein Ø 25,5 - 33 cm.
Startprijs 130 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x K.P.M. bord, floraal/goud decor. 1x Meissen presenteerblad, floraal/goud decor. 1x Meissen taartschaal, floraal/goud decor. Afmeting: Ø 25,5 - 33 cm. In goede ...

K.P.M. dekselterrine
Startprijs 550 EUR

Prachtige K.P.M. porseleinen dekselterrine. Handbeschilderd met floraal/goud decor en opgewerkte bloemen. Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met figuren. Eén bord gekramt (haarlijn), randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot
Startprijs 225 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence tabakspot met floraal decor. Tabac Melle. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse tulpenvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse tulpenvaas met ruiter te paard/floraal decor. Bodemmerk. B.N. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 24 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese olifanten
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 58 cm. In goede staat.

Twee Porceleyne Fles wandborden Ø 25 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Delftse fayence Porceleyne Fles wandborden. Landschap decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Lot tegels (4 st.)
Startprijs 100 EUR

Vier Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Divers. Eén tegel zwaar beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 40 cm.
Resultaat: 480 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence vazen met gedetailleerde figuren voorstelling + bodemmerk W 980 B 1H2. Eén vaas bovenrand restauratie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie antieke Delftse theebussen, H 14 - 18 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie zeldzame antieke Hollandse Delftse fayence theebussen. 18e - 19e Eeuw. 1x Vierkante theebus met vier landschappen/floraal decor + bodemmerk K357 24, goed. 2x Ronde theebussen met schepen decor +...

Lot antiek serviesgoed, 1900
Resultaat: 130 EUR

Lot antiek serviesgoed met chinoiserie decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (4x)
Resultaat: 120 EUR

Vier delen Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: kandelaar, twee bloempotten, bonboniere. Afmeting: 9,5 - 23,5 cm. In goede staat.

Drie Herend bloempotten
Resultaat: 130 EUR

Drie Herend bloempotten van porselein. Floraal/vogels/insecten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Karl Ens papegaai, H 16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Duitse bisquit porseleinen Karl Ens papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands 12-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Bomschuit + schelpenvisser. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke Delftse vazen met floraal decor. Circa 1900. Eén vaas chip onderrand. Afmeting: H 38 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Duitse apothekerspotten
Resultaat: 550 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse polychrome fayence apothekerspotten. Rosmarin + O. Laurinum + E. Hier Picr. Minimale chips. Afmeting: 20 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot porselein (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Hollandse fayence borden. 2x Makkum, circa 1900. 1x Delfts bont, circa 1800. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm.
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Hollandse fayence wandschotels. 1x Makkum, bloemvaas decor, circa 1900. 2x Petrus Regout Maastricht, circa 1900. Afmeting: Ø 34 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Delfts fayence tegeltableau. Waterschappen met meander omranding. Afmeting: 39 x 65 cm. In goede staat.

Lot Lladro porselein (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier delen Spaans Lladro porselein. 20e Eeuw. Twee ganzen, jongen met voetbal, en een lampenvoet. Afmeting: 10,5 - 32 cm. In goede staat.

Twee Makkumer vazen, H 32 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Tichelaar Makkum aardewerken dekselpotten met chinoiserie decor. Circa 32 cm. In goede staat.

5-Delig Porceleyne Fles kaststel, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Porceleyne Fles kaststel. Circa 1920. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 40 EUR

Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met koeien in landschap decor. Met bodemmerk De Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28,5 - 42 cm. In goede staat.

Antieke bisquit figurengroep, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Witte piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 60 EUR

Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

20-Delig KPM servies
Resultaat: 500 EUR

20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...

2x Tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.
Resultaat: 400 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 32 - 33 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

4-Delig Delfts kaststel, 1800
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie prachtige 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselvazen. 1x Riviergezicht met zeilboot, De Klaauw. 1x Havengezicht met grachtenpanden/figuren decor, De Bijl. 1x Tweemaster met figuren decor, g...

4x 18e Eeuws Delfts Fayence
Resultaat: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...

Twee Franse schalen, 1840
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Drie Engelse majolica bloempotten
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Duits Bavaria eetservies
Resultaat: 225 EUR

Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...

Drie moderne vazen van aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...

2x Modern keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.

Twee delen oud aardewerk
Startprijs 90 EUR

Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse tafelschaal
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...

Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

Twee Franse empire vazen, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Engelse knobbelvaas, H 28 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. 1x Man met duif. 1x Vrouw met rozen. Passau. Tweede helft 19e eeuw. Eén vinger beschadigd en enkele chips aan groene bosschage. Afmeting: H 15 - 16 cm. In redelijk/goe...

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.

Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm.
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startprijs 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

19e Eeuws Duits servies
Startprijs 850 EUR

19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...

Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.

Lot tegels/druiven decor (16 st.)
Startprijs 150 EUR

Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Resultaat: 80 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Engels theeservies
Resultaat: 30 EUR

Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...

Twee delen Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Groot Meissen servies
Resultaat: 275 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...

Meissen servies
Resultaat: 325 EUR

Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...

Meissen serviesgoed
Resultaat: 325 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...

Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Meissen theepot
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica bloempot Ø 38 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.

Majolica piedestal, H 52 cm.
Startprijs 40 EUR

Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat