Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...
Vijf-delig Chinees porseleinen queng lung kaststel met tuin decor. Eén vaas gaaf. Vier vazen randschade. Afmeting: H 21 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal/coulissen decor. Gecontourneerde omranding + bodemmerk. Minimale chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede s...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Drakenbord, bodemmerk. 1x Familie rose bord, floraal/emaille decor, twee haarlijnen. 1x Druivenbord, 18e eeuw, goed. Afmeting: Ø 17,5 - 27,5 cm. In redelijk...
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/goud decor. Mooie kwaliteit. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm....
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met figuren in tuin/floraal/coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e Eeuw, blauw-wit, floraal decor, minimale chip. 1x Familie Rose, geisha's in interieur, goed. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porsleinen druivenschotel. Eén ingelijmde chip. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen bibelot vaasjes met lange lijs decor, kang xi. Afmeting: H 3,5 - 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Octagonaal. Haarlijn handgrip, chip onderkant deksel. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schalen met landschap decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met tuin/pioenroos decor. Beide schotels professioneel gerestaureerd. (haarlijn/scherf gerestaureerd). Afmeting: Ø 42 cm. In goede...
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met tuin/vogel decor + dubbele bodemring. Craquelé glazuur + één vaas bovenrandschade. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In redelijke staat. Plus één grote schaal met Amsterdams bont decor, floraal/goud....
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen queng lung kop en schotels met gecontourneerde omranding en haven decor. Vier schotels minimale chip, matig. Zes kopjes, enkele minimale chip. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm...
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.