Antiek Tibetaans schrift met houten buitenkant. Circa 1900. Afmeting: 14 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams Bont decor. Twee kommen goed. Grote kom haarlijn. Kleine kom haarlijn. Kleine kom chip. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloedrood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met geisha/zotje in tuin decor + swastika's. Geen bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met okergeel glazuur. Bestaande uit; Stemkom met draken decor + bodemmerk. En één bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup. Vierkant. Feniks/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Octagonale kom, chip. 2x Deksel met foo-hond. 3x Cup. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oxide-rood decor van wolken en kostbaarheden. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Dikwandig + verso ook draak in omranding. Afmeting: H 6,3 x Ø 28,4 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 40 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/vogels/floraal/goud decor. Bodemmerken. Alle vazen bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met kostbaarheden/floraal/draak decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand restauraties. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Divers. Met bodemmerk. Zes vazen gaaf. Eén vaas randschade. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterschaal met plated/verzilverde omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, emaille + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Beschadigd. Onder andere; Kang xi + Chine de commande. Vier vazen + één kom. Bodemmerken. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bloempot met draken in wolken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met vijver/eenden decor (emaille). Afmeting: 11 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/granaatappel/vleermuis decor op groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schaal met perzik/vleermuis/goud decor. Verso perzik/vleermuis en groene zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal. Twee borden chips + haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Beiden haarlijn. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Afmeting: 9 -11cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oor-vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met godheid + hert decor. Verso figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees Kantonese familie rose porseleinen vazen. Figuren/floraal/vogel decor. Eén vaas chip rand. Eén vaas goed. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met reliëf tuin decor. Blauw-wit. Afmeting: 10,3 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen republiek figuur met baard van echt haar. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.