18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Stel antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met krijger decor. Professioneel gerestaureerd aan bovenranden. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met familie rose decor. Figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor + craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi zoutnap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.