Chinees porseleinen wapenbord met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese vergulde bronzen wierookbrander met olifanten koppen + olifant op deksel. Gebruikssporen slijtage. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.