55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met kostbaarheden/floraal/draak decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand restauraties. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Beschadigd. Onder andere; Kang xi + Chine de commande. Vier vazen + één kom. Bodemmerken. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In matige staat.

Drie Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Lot Satsuma (3x)
Resultaat: 150 EUR

Antieke Oosterse ghendi
Resultaat: 150 EUR

3x Kang Xi schotel Ø 11,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen boeddha met cloisonne en tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Acht diverse schotels met draken/floraal/vogel decor + één cup, kleine theepot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Aziatica (China/Japan)
Resultaat: 140 EUR

Groot lot Aziatica (China/Japan). Oud/antiek. Onder andere; snuffbottles, vaasjes. Divers materiaal; porselein, keramiek, natuursteen. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, Ø 18 cm.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 16,5 - Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot antiek Chinees porselein (6x)
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (8x)
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot Chinees (2x)
Resultaat: 130 EUR

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in tuin decor + tekst en bodemmerk. Republiek. Haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen fluit
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fluit in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

5-Delig Samson kaststel, H 12 - 18 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vijf-delig Frans porseleinen Samson kaststel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Eén deksel schade. Eén vaas schade, verder goed. Afmeting: H 12 - 18 cm.

Vijf Chinese borden Ø 20 - 24 cm.
Resultaat: 130 EUR

Lot Chinees (6x)
Resultaat: 130 EUR

Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinese kop + schotel
Resultaat: 130 EUR