Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met kostbaarheden/floraal/draak decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand restauraties. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Beschadigd. Onder andere; Kang xi + Chine de commande. Vier vazen + één kom. Bodemmerken. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha met cloisonne en tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Acht diverse schotels met draken/floraal/vogel decor + één cup, kleine theepot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Groot lot Aziatica (China/Japan). Oud/antiek. Onder andere; snuffbottles, vaasjes. Divers materiaal; porselein, keramiek, natuursteen. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Acht delen 18e eeuwse Chinees porselein. Onder andere; queng lung, familie rose. Chips en/of haarlijn/gelijmd. Twee kopjes + één schotel gaaf. Afmeting: 6 - 22 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in tuin decor + tekst en bodemmerk. Republiek. Haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fluit in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Vijf-delig Frans porseleinen Samson kaststel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Eén deksel schade. Eén vaas schade, verder goed. Afmeting: H 12 - 18 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotel. Hengelaar in landschap decor. Schotel chip, kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.