Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + verso theeglazuur en bodemmerk. Twee borden goed. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen schaal. Opengewerkt met floraal/strijdwagen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen republiek trekpot met familie rose/geisha's in tuin + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met mille fiori/familie rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + goud en geritste tekst. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 32 x 17 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagodes en goud decor. Eén haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijk/goede staat.