Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met karper/steur/floraal decor. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 31 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 46 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen doucai dekselvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 46 cm.

4x Tibetaans handwerk
Resultaat: 1.100 EUR

Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...

Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol-schilderij
Resultaat: 1.000 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. 20e Eeuw. Berglandschap met bloesembomen en tekst + signatuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 120 x B 40 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 35,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 55 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote Japans porseleinen diepe Imari schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/kostbaarheden/foo-hond decor. Afmeting: 12 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en floraal/bloesemtak decor + tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10,1 cm.
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 18 x Ø 13,7 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinese celadon porseleinen knobbel oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Resultaat: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 900 EUR

Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese sauskom + onderschotel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas Ø 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + zes tekens bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 19 - 37 cm.
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Blauw/wit. 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 19 -37 cm. In goede staat.

Grote Chinese kang xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Randschade/haarlijnen. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

6 Chinese kop & schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees schotel Ø 42,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen schotel met familie verte keizerlijk figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 22 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met schub-achtig groen glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen sung vaas met rode vlekken en craquelé glazuur. Meiping-vorm. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 13,8 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 42 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee trompet-vormige Chinees porseleinen vazen met rondom figuren/herten in landschap + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf bord met zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

4x Familie Rose porselein
Resultaat: 800 EUR

Vier delen Chinees familie rose porselein. Divers. Met teksten en bodemmerken. Bestaande uit; verdeelschaal, waterpot, zalfpot, pot. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese pot, Ø 22 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom berglandschap/figuur decor. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese koffiecup + onderschotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen flambe koffiecup + onderschotel. Craquelé. Afmeting: 10 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + feniks in de wolken. Afmeting: H 7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 38 - 40 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Kang Xi flacon
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 40 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 650 EUR

Lot Chinees porselein. Zes koppen + twee schotels. Bij elkaar passend. Circa 1800. Tuin met hekwerk decor. Afmeting: 5 - 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen sung olielamp met floraal reliëf decor + creme-kleurig glazuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose borden met geel glazuur. Vlinder/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

2 chinese blauw-witte theebussen
Resultaat: 650 EUR

Twee oude Chinees porseleinen theebussen met lange lijs decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood Sang de Boeuf glazuur + zes tekens bodemmerk. Gaatje in bodem voor lamp + bovenrand scherf gelijmd. Afmeting: H 30,4 cm. In redelijke staat.

Chinese cup + deksel
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken in wolken voorstelling. Geen bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met kalebas decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees harmonica (schilderij) boek
Resultaat: 650 EUR

Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselenvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot + console Ø 19,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met console, met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,3 cm.
Resultaat: 600 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 15 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen familie rose penselenpot met figuren te paard in landschap decor. Emaille. Afmeting: H 15 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Mu Thai, Geisha met druiven
Resultaat: 600 EUR

Gesigneerd Mu Thai. Chinese School? Geisha met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 49 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 600 EUR

Twee delen antiek Chinees verguld houtsnijwerk. Vechtende figuren decor. In latere omlijsting. 19e Eeuw. Afmeting: 114 x 85 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 25,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 600 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 600 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: drie kopjes met geisha/landschap decor. En vier schotels met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 8 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

5x Encre de Chine kop + schotels
Resultaat: 550 EUR

Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. ...

Chinese celadon wierookstokhouder Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinese celadon porseleinen wierookstokhouder op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinees handwerk op zijde
Resultaat: 550 EUR

Chinees handwerk op zijde. Kippen, eenden en kuikens met tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 71 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees potje met ophang-oog Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen potje met ophang-oog voor bevestiging. Floraal/tekst decor. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 47 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met oxyde-rood tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese kop + schotel
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur. Ekster/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: ....?........ In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese blanc de chine porseleinen drakenschotel met reliëf en verso theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen celadon craquelé glazuur. In goede staat. Afmeting: H 25 cm.

Chinese schotel Ø 37,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met bloesemboom decor front + verso + bodemmerk. Afmeting: Ø 37,3 cm. In goede staat.

Twee delen antiek, China
Resultaat: 500 EUR

Twee delen antiek. China. 1x Bronzen bewerkte spiegel met kikker en druivenranken, verso oxidatie. 1x Natuurstenen Kuei, jade? Tablet met salamander decor + verso gegraveerde draak. Afmeting: 12,2 - 2...