Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Imari kom met floraal/goud decor, haarlijn. 4x Kopjes + schotels, onder andere capucijne, familie rose, queng lung. Kopjes: chips en/of haarlijn. Schotels: ...

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (4x)
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma figuur, H 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans porseleinen boeddhistisch Satsuma figuur met goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas met bronzen montuur, H 31 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha, H 11 cm.
Resultaat: 100 EUR

Kleine Chinese, deels vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee blauw-witte Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren/karakterteken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Eén bord chip, één bord goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese schotel Ø 9,5 - 12 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Figuren in tuin decor. Eén schotel goed (Europeanen). Eén schotel, twee chips. Eén schotel, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 9,5 - 12 cm. In redeli...

Japanse Imari dekselvaas, H 67 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/paradijsvogel/goud decor. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.

Vijf antieke Chinese kommen
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén kom chips, rest goed. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm.

Chinees Imari bord Ø 22 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met konijn in landschap/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. Eén chip. In redelijke staat.

Theezeef met lekbak, Quenglung
Resultaat: 100 EUR

Chinees 18e eeuws Quenglung bakje met zilveren rand, 835/000, en een plated theezeef, mist emmer. ø8x4cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinees Kantonese vazen, H 25,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen ca 1900 met decor van spel spelende geisha's. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 49 x Ø 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met tuin/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.

3 Yixing potjes
Resultaat: 100 EUR

Drie oude/antieke Chinese yixing theepotten. Divers. Aardewerk. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21,7 - 22,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 21,7 - 22,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met fruitranken decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot + vaas
Resultaat: 100 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Vaas, haarlijn bovenrand. 1x Bloempot, goed. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 - 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden. Landschap decor. Grootste bord heeft chip. Twee landschap borden haarlijn + gelijmd + chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Capucijner kommen Ø 12 - 15 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Cafe au lait glazuur, floraal/landschap decor, onderrand schade. 1x Theeglazuur, floraal decor, chip. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Antiek China
Resultaat: 100 EUR

Twee delen antiek China. 1x Lakstempel met tijger van natuursteen. 1x Geisha met kind van speksteen. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Queng lung. Bestaande uit: Kom, gelijmd. Tazza, haarscheur. Bord, gelijmd. Bord, haarscheur. Bord, gelijmd + chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In matige staat.

Vier Chinese borden Ø 23- 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees Imari (5x)
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...

Lot ChineesJapans porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven antieke Chinees + Japans porseleinen schotels. 3x Japans Imari met bodemmerk, goed. 4x Chinees kang xi, één haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees Kanton (divers)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen divers Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: drie gemberpotten, drie vazen. Twee vazen gelijmd, rest goed. Afmeting: 11 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees (divers)
Resultaat: 100 EUR

Drie delen China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekseldozen met porselein. Eén tableau met parelmoer. Afmeting: 12 - 31,5 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Grote kom met kraanvogel decor + bodemmerk. En drie diverse borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese schotels Ø 12 - Ø 16,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 1x 18e Eeuw. 5x 19e Eeuw. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Bodemmerken. Afmeting: Ø 12 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Twee delen China
Resultaat: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte kang xi schotel met vogel/bloemen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinees/Kantonese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselpot met vogels in tuin decor + bodemmerk. Chip deksel + randschades. Afmeting: 34 x 24 cm. In redelijke staat.

Japanse of Chinese beker
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen beker met oren. Bloemvaas decor. Bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselpot , H 25 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met paradijsvogel decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12,6 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Met bodemmerk F. Floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 12,6 cm. In redelijke staat.

Twee antieke kraagvazen, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke keramieken kraagvazen met chinoiserie/goud decor. Circa 1900. Twee chips onderkant vazen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Japans lakwerk + cloisonné vaas
Resultaat: 80 EUR

Vijf oude/antieke Japanse lakwerk dienbladen + bronzen vaas met cloisonné. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Queng Lung. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kopjes
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Drie kopjes chips. Afmeting: 8,5 x 15,5 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met gebroken wit craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met tuin/peterselie decor + bodemmerk. Twee schotels goed, twee schotels haarlijn, één schotel randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 cm. In...

Drie Chinese vazen, H 17 - 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor. Eén vaas haarlijn, twee goed. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese cups Ø 7,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zes Chinees porseleinen familie verte cups met draken/karakterteken decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Oud/antiek. Vijf diverse gemberpotten. Eén republiek vaasje. Eén Kantonees vaasje. Afmeting: H 9 - 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 80 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte/Kantonees. Divers. Twee borden, vier schotels, tazza, dekseldoos. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Onder andere; gemberpot met dubbele blauwe ring en prunus decor. Japans bord met decor van vogel bij pioenrozen, vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. ...

4x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Gerestaureerd. Landschap/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 15 - 23 cm. In matige staat.

Antiek Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 80 EUR

Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere twee celadon bibilots en één ossenbloed glazuurkom. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Japanse Kutani theepot + kom
Resultaat: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. 1x Kastkom, floraal/goud decor. 1x Theepot, floraal/vogel/goud decor, oor gelijmd. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden Ø 13 - 14 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden. Divers. Tuin + pagode in tuin decor. Beide borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijke staat.

Tibetaanse thangka
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse thangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Lot antiek Japans eierschaal porselein. Vier koppen + vier schotels + drie deksels. Floraal decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén kopje haarlijn, drie goed. Eén schotel haarlijn, drie goed. Deksels goed. ...

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

4x Japanse Imari
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Twee kommen met floraal/landschap/goud decor. Twee schalen in waaiervorm met feniks/floraal/goud decor. Randschade. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede...

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 60 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Drie schotels, divers, haarlijn of chips. Vier kommen, twee kommen heel, twee kommen beschadigd. Afmeting: 10 - 12 cm. In matig/redelijke staat...

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Roombord met tuin/goud decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: 16 x Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek Japans porselein. Eerste helft 20e eeuw. Diverse decors. Bestaande uit drie borden + één schaal. Afmeting: 19 - 36 cm. In goede staat.

Japanse kopjes (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier Japans porseleinen kop en schotels met coulissen decor. 19e Eeuw. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met floraal/goud emaille decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees (7x)
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Twee cups, 19e - 20e eeuw, goed. Drie schotels, 18e - 19e eeuw, chip/haarscheur. Twee borden, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. Afmeting: 7 - 2...

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Groot lot Chinees porseleinen kommen met vogel op tak decor. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. / 9 - 16 cm. In goede staat.

Twee delen Japans/Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse schotel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.

2x Japan/China
Resultaat: 45 EUR

2x Japan/China. Lakwerk. 1x Speldoos met benen chips, goud decor, circa 1900. 1x Lakwerk schaal met floraal decor en beschrijving/bijsluiter in doos, afmeting Ø 27,5 cm. Afmeting: 29 x 5 x 16 cm. In g...

Lot Japanse Imari vazen (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal + foo-honden decor. Twee vazen goed. Twee vazen schade. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 12,7 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met kokosnoot glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 12,7 cm. In goede staat.