Chinees porseleinen knobbelvaas met oxide-rood decor van wolken en kostbaarheden. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloesemtak decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop/schotels met floraal decor. Drie schotels gaaf. Twee schotels haarlijn/gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met gecontourneerde omranding + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met floraal/geritst decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schaal met perzik/vleermuis/goud decor. Verso perzik/vleermuis en groene zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met hengsels en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Chinese blauw-wit porseleinen vaas met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/gouden decor. Afmeting: 12 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot. Familie rose. 19e Eeuw. Met figuren in optocht decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose drakenbord met geel glazuur + rode en groene draak. Verso floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pot met pagodes/figuren decor. Fijne decoratie. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 34 x Ø 37 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Rood/blauw + bodemmerk. Hals gelijmd + bovenrand chip. Afmeting: H 39,3 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schaal in waaiervorm. Met fijn gedecoreerde florale/gouden/feniks beschildering. Afmeting: 27 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Geel/groen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.
Apart Chinees porseleinen bord met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin/zotjes decor (deksel). Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal/vogel/landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen doucai vaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met aan beide zijden draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur, met perzik/vleermuis/karakterteken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Antieke zeldzame vierkante Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.