55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Chinese knobbelvaas, H 30 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oxide-rood decor van wolken en kostbaarheden. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Mao Tai fles met inhoud
Resultaat: 500 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat

Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinese kommen Ø 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 500 EUR

3 Chinese schalen, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

3x Chinese kom
Resultaat: 450 EUR

Chinese wierookbrander
Resultaat: 450 EUR

Chinese flambe oorvaas, H 16 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese vaas, H 14,5 x Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese Kanton kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese meiping vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met bloesemtak decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels
Resultaat: 450 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop/schotels met floraal decor. Drie schotels gaaf. Twee schotels haarlijn/gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met gecontourneerde omranding + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schotel Ø 47 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met floraal/geritst decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 41 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese schaal
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schaal met perzik/vleermuis/goud decor. Verso perzik/vleermuis en groene zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinese vaas met vis decor Ø 32 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese schotel Ø 29,9 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese penselenvaas
Resultaat: 425 EUR

17e Eeuwse ghendi schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese knobbelvaas, H 17 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met hengsels en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Resultaat: 425 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese blauw-wit porseleinen vaas met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop/schotels
Resultaat: 425 EUR

Chinese witglazuur vaas, H 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

3 Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 400 EUR

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinese kop + schotels met deksels
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 400 EUR

Chinese tegel, 20 x 19,6 x 3,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Oude/antieke tangka
Resultaat: 400 EUR

2 Japanse schotels Ø 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinese Imari trekpot
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/gouden decor. Afmeting: 12 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen theepot. Familie rose. 19e Eeuw. Met figuren in optocht decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 21 - 25 cm.
Resultaat: 400 EUR

Drie delen China
Resultaat: 400 EUR

Chinees bord Ø 28,4 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose drakenbord met geel glazuur + rode en groene draak. Verso floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese pot, H 34 x Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen pot met pagodes/figuren decor. Fijne decoratie. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 34 x Ø 37 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 39,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Rood/blauw + bodemmerk. Hals gelijmd + bovenrand chip. Afmeting: H 39,3 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari schaal
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schaal in waaiervorm. Met fijn gedecoreerde florale/gouden/feniks beschildering. Afmeting: 27 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Geel/groen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon craquelé vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet, H 51 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vier Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese schenkkan, 18 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese schenkkan Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Apart Chinees porseleinen bord met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 26 cm.
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin/zotjes decor (deksel). Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 14 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese trekpot Ø 8 cm.
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.

Japanse dekseldoos
Resultaat: 350 EUR

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese gemberpotten
Resultaat: 350 EUR

Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 18 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/vogel/landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee Sang de Boeuf vazen, H 10 - 18 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 - 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen doucai vaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese bloempot, Ø 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier Chinese borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Chinees drakenbord Ø 22 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met aan beide zijden draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees familie wapenbord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinese theepot
Resultaat: 325 EUR

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee Chinese dekselvazen Ø 25 cm.
Resultaat: 320 EUR

Twee Chinese borden Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeven antieke Chinese kopjes Ø 6 - 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Familie Rose penselenpotje, H 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinese gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur, met perzik/vleermuis/karakterteken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

2 Chinese tazza's met messing
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke zeldzame vierkante Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese kom, H 6,5 x Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.