55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee Chinese Kang Xi borden Ø 21,2 cm.
Resultaat: 190 EUR

Vier kleine Chinese schotels Ø 8,5
Resultaat: 190 EUR

Chinees muntgeld/jade (8x)
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees muntgeld + jade plaquette. Aantal: 8x. 20e Eeuw. Afmeting: 2,6 - 6,6 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 19 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee Imari borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinees godheid
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees porslein
Resultaat: 180 EUR

Drie gemberpotten
Resultaat: 180 EUR

Drie Japanse bronzen wierookbranders
Resultaat: 180 EUR

2x Chinese kan, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

6x Chinese schotel Ø 11 - 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 170 EUR

Chinese pot
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens. Bodemmerk. Republiek. Fijne decorering. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 170 EUR

Chinees verguld houtsnijwerk met krijgers/pagode voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 17 x 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees (6x)
Resultaat: 170 EUR

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kostbaarheden/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 170 EUR

Drie Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinese borden Ø 20,4 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinese kom Ø 18 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese lakstempel
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinese bronzen lakstempel met signatuur. Tempelleeuw. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 160 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Celadon schaal met reliëf vis decor, 19e eeuw of ouder. 1x 18e Eeuwse kom met floraal decor, gelijmd. Afmeting: 14 x Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

6 Chinese kommen
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 14 cm. In goede staat.

Resultaat: 160 EUR

Grote Queng lung schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In matige staat.

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Onder andere; drie theeglazuur + floraal/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees queng lung bord Ø 27,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung bord met tuin/bamboe decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. Enkele chips omranding. In redelijke staat.

Japanse Satsuma pijpvaas, H 19 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen pijpvaas met figuren bij rietkraag en eenden decor. Met bodemmerk Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Tetsubin waterketel
Resultaat: 160 EUR

Chinese tinnen theebus
Resultaat: 160 EUR

Lot antieke Chinese tazza's (6x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

5 Chinese bibilot vaasjes, H 3,5 - 4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese Imari schotel Ø 38,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Chinese Kanton vaas, H 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinese schotels Ø 13 - 15,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen polychrome swatow schotels met vogel decor. Eén bodemmerk. Mogelijk cargo. Afmeting: Ø 13 - 15,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese trekpotten (7x)
Resultaat: 150 EUR

4 Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Queng Lung vleesschaal, floraal decor, minimale chips. 1x Queng Lung sauciere, floraal decor, gelijmd. Afmeting: 22 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven Chinese schotels Ø 11 - 13,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 150 EUR

3x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met kostbaarheden/floraal/draak decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand restauraties. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Beschadigd. Onder andere; Kang xi + Chine de commande. Vier vazen + één kom. Bodemmerken. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In matige staat.

Drie Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Lot Satsuma (3x)
Resultaat: 150 EUR

Antieke Oosterse ghendi
Resultaat: 150 EUR

3x Kang Xi schotel Ø 11,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen boeddha met cloisonne en tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Acht diverse schotels met draken/floraal/vogel decor + één cup, kleine theepot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Aziatica (China/Japan)
Resultaat: 140 EUR

Groot lot Aziatica (China/Japan). Oud/antiek. Onder andere; snuffbottles, vaasjes. Divers materiaal; porselein, keramiek, natuursteen. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, Ø 18 cm.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 16,5 - Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot antiek Chinees porselein (6x)
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (8x)
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lot Chinees (2x)
Resultaat: 130 EUR

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in tuin decor + tekst en bodemmerk. Republiek. Haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen fluit
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fluit in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

5-Delig Samson kaststel, H 12 - 18 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vijf-delig Frans porseleinen Samson kaststel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Eén deksel schade. Eén vaas schade, verder goed. Afmeting: H 12 - 18 cm.

Vijf Chinese borden Ø 20 - 24 cm.
Resultaat: 130 EUR

Lot Chinees (6x)
Resultaat: 130 EUR

Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinese kop + schotel
Resultaat: 130 EUR

Chinese Imari schenkkan, H 19 cm.
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met tuin/pioenroos/goud decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 125 EUR

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Chinees celadon bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees beeldje, H 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Chinees porsleinen beeld. Laughing boy, met Ruyi en perzik, familie rose. Hoofd aangelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Chinees Imari bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bloemvaas/feniks/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 120 EUR

6x Chinese kopjes
Resultaat: 120 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 6 cm. In goede staat.

Oud schrift, Tibet
Resultaat: 120 EUR

Antiek Tibetaans schrift met houten buitenkant. Circa 1900. Afmeting: 14 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 30 - 45 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/vogels/floraal/goud decor. Bodemmerken. Alle vazen bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal. Twee borden chips + haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese tazza's (6x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Afmeting: 9 -11cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Chinees bord Ø 20,7 cm.
Resultaat: 120 EUR

Tibetaanse tangka in lijst
Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuws Wanli bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek Chinees (3x)
Resultaat: 110 EUR

Twee Chinese borden Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie Japanse Imari vazen, H 25 - 32 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen, waarvan twee beschadigd. Afmeting: H 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee grote kommen + dekselpot (octagonaal). Floraal/vogel decor. Eén haarlijn. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 29,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Vier Delftse borden Ø 16 - 17 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence roomborden met chinoiserie decor. Gemerkt met de Bijl. Chips. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.