Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen zoutnappen met floraal decor. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk en dubbele blauwe ring. Afmeting: H 9 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Acht Chinees porseleinen borden met floraal/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Divers. Handbeschilderd + bodemmerken. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met houtgestoken deksel + rondom figuren voorstelling en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met rozetten, hengsels (bewerkt) + bodemmerk. Afmeting: 8 x 18 x 13,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloemvaas decor. Beide bovenrandschade + chip deksel. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: 7,5 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met rode draken decor + zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Antieke zeldzame vierkante Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sang de boeuf vaas. Lichte randglazuur schade. Afmeting: H 37,8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/goud/landschap decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens. Bodemmerk. Republiek. Fijne decorering. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met tuin/vogel + tekst decor en oranje/bruin glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek theepot met landschap decor + tekst en bodemmerk. Afmeting: 8 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met kippen in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in paleis decor. Familie verte met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met karaktertekens/goud decor + verso vleermuizen + bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/gouden decor. Afmeting: 12 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Zeer kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung trekpot met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,3 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Wucai vaas, floraal/feniks decor, randschilfers. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkannen in granaatappel vorm, met floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met mintgroen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur, verso druivenranken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot. Familie rose. 19e Eeuw. Met figuren in optocht decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees/Japans porselein. 1x Dekseldoos + 5x schotels. Twee delen Imari Japan. Drie delen familie rose, China. 18e eeuw, één haarlijn. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap decor. Eén vaas gerestaureerd. Eén vaas chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met decor van spel spelende geisha's in tuin. Afmeting: H 13,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met aan beide zijden draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle in de vorm van een kikker. Afmeting: H 6,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese cloisonné kom met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse cloisonné sierschotels. Meiji periode. Floraal/vogel/feniks decor. Eén kleinere schotel randschade. Twee anderen goed. Afmeting: Ø 18 - 30,5 cm.
19e Eeuws Japans of Chinees quan yin figuur, staande op golven. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen lakstempel met signatuur. Tempelleeuw. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,2 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.