55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Chinees figuur
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese houtgesneden quan yin met originele bronskleurige polychome. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha + sieraden
Startprijs 240 EUR

Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem met armband + halsband van koraal. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

2x Chinees/Japans cloisonné
Startprijs 60 EUR

Japanse Ando cloisonné vaas
Startprijs 100 EUR

2x Japanse cloisonné vazen
Startprijs 70 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen boeddha met cloisonne en tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees tin
Startprijs 150 EUR

Zes delen antiek Chinees tin. Schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Oosterse figurengroep
Startprijs 250 EUR

Oosterse bronzen figurengroep. God Chiva met Uma. 20e Eeuw. Mooie patina. Onder binnenkant overgeschilderd. Afmeting: 35 x 37 x 14 cm. In goede staat.

Postzegelalbum
Startprijs 150 EUR

Oud postzegel-verzamel album met postzegels van China, Europa et cetera. Afmeting: 24 x 31 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 170 EUR

Chinees verguld houtsnijwerk met krijgers/pagode voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 17 x 6 cm. In goede staat.

5x Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Mu Thai, Geisha met druiven
Resultaat: 600 EUR

2x Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Familie noir met floraal decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 160 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Celadon schaal met reliëf vis decor, 19e eeuw of ouder. 1x 18e Eeuwse kom met floraal decor, gelijmd. Afmeting: 14 x Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese borden Ø 16 - 24 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote Chinese schotel Ø 35 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal/draken decor + zes tekens kang xi bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas Ø 21 cm.
Startprijs 4.000 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 43 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met perzik decor en groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 11 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met zeldzaam decor van figuren te paard. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse Arita vaas, H 31,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie delen China
Resultaat: 400 EUR

Chinees drakenbord Ø 24,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor + dubbele blauwe bodemring. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinese blauw-witte vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Japanse Imari schenkkan, H 22,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen schenkkan. Vogel met bloemen en goud decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot in vleermuisvorm
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon waterpot in vleermuis-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese schaal
Resultaat: 2.500 EUR

2x Chinese pagode
Resultaat: 2.500 EUR

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinese penselenvazen, H 28 cm.
Startprijs 275 EUR

Twee grote Chinees porseleinen penselenvazen met draken in wolken decor. Eén vaas heeft haarlijn. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schenkkannen
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen schenkkannen met blauw glazuur. Kang xi. Met 19e eeuwse bronzen monturen. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 121 cm.
Startprijs 3.800 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen familie rose vaas met salamander/fruit/floraal/tekst en heilige met draak decor. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 17 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met hengsels en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinese schotel Ø 24,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met floraal/kostbaarheden decor. Emaille. Zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 50 cm.
Startprijs 10.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/fabeldier/goud/swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Acht diverse schotels met draken/floraal/vogel decor + één cup, kleine theepot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie delen Chinees porselein, familie rose/chicken decor + floraal. Twee cups goed. Eén schotel, bodem haarlijnen. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing theekan
Startprijs 150 EUR

Chinese schotel Ø 17,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese schalen Ø 10 - 17,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schalen. Kraanvogel/tuin decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 10 - 17,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees bord Ø 28,4 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose drakenbord met geel glazuur + rode en groene draak. Verso floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 20 - Ø 27 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie Chinese kommen Ø 15,5 - Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke kastkommen Ø 20 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Petrus Regout? Circa 1900. Afmeting: H 7 x Ø 20 cm. In goede staat.

Japanse Kutani theepot + kom
Resultaat: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. 1x Kastkom, floraal/goud decor. 1x Theepot, floraal/vogel/goud decor, oor gelijmd. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor + rondom geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.

6 Chinese kommen
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 40,5 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen schotel met landschap/floraal/kelin/goud decor. Eén randschade. Afmeting: Ø 40,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese schotels Ø 13 - 15,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen polychrome swatow schotels met vogel decor. Eén bodemmerk. Mogelijk cargo. Afmeting: Ø 13 - 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker-geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees deksel Ø 18 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/bloesemtakken + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met tekst, H 27,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 26 - 31,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Divers. 1x Knobbelvaas met figuren/teksten decor. Bodemmerk. Chip onderrand. 1x Vaas met perzikrank/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 26 - 31,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 59 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinese dekselvazen met vijver/karper/karakterteken decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 59 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 500 EUR

Grote Chinese lakwerk houten dekseldoos met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x 43 x 11 cm. In goede staat.

Lot Chinese trekpotten (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot Aziatica (China/Japan)
Resultaat: 140 EUR

Groot lot Aziatica (China/Japan). Oud/antiek. Onder andere; snuffbottles, vaasjes. Divers materiaal; porselein, keramiek, natuursteen. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10,1 cm.
Resultaat: 950 EUR

Drie Chinese trekpotten
Resultaat: 275 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Chinese vaas, H 26,5 x Ø 25 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met oker glazuur en groene boscage + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 25,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen bord met geel glazuur, draak/kraanvogel en verso vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 25,3 cm. In goede staat.

4 Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Resultaat: 150 EUR

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Queng lung schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In matige staat.

Chinese meiping vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3x Chinese schotel Ø 9,5 - 12 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese pattipan met tekst
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal/tekst en goudrand decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 11,3 cm. In goede staat.

Zeven Chinese borden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinese kom op console Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen kom met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 8,3 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/feniks decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 31,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Diepe Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: H 7 x Ø 31,3 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 40 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Vier koppen + één schotel. Amsterdams bont decor. Drie kopjes goed, één kopje beschadigd. Schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese kop + schotel
Startprijs 500 EUR

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Chinese Quang Yin, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen blanc de Chine quan yin. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 18,5 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinese penselenvaas, H 21 x Ø 20 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap + geritst decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Vijf Chinese gemberpotten
Resultaat: 350 EUR

Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees beeldje, H 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Chinees porsleinen beeld. Laughing boy, met Ruyi en perzik, familie rose. Hoofd aangelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in tuin decor + tekst en bodemmerk. Republiek. Haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari dekselvaas, H 67 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees diep bord Ø 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen diep bord met draken decor van ijzeroxyde. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 22 cm.
Resultaat: 850 EUR