Grote 19e eeuwse Chinese houtgesneden quan yin met originele bronskleurige polychome. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem met armband + halsband van koraal. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha met cloisonne en tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees tin. Schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen figurengroep. God Chiva met Uma. 20e Eeuw. Mooie patina. Onder binnenkant overgeschilderd. Afmeting: 35 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Oud postzegel-verzamel album met postzegels van China, Europa et cetera. Afmeting: 24 x 31 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees verguld houtsnijwerk met krijgers/pagode voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 17 x 6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Familie noir met floraal decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Celadon schaal met reliëf vis decor, 19e eeuw of ouder. 1x 18e Eeuwse kom met floraal decor, gelijmd. Afmeting: 14 x Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal/draken decor + zes tekens kang xi bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met perzik decor en groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met zeldzaam decor van figuren te paard. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor + dubbele blauwe bodemring. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Chinese porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen schenkkan. Vogel met bloemen en goud decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot in vleermuis-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen penselenvazen met draken in wolken decor. Eén vaas heeft haarlijn. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met blauw glazuur. Kang xi. Met 19e eeuwse bronzen monturen. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Zéér grote Chinees porseleinen familie rose vaas met salamander/fruit/floraal/tekst en heilige met draak decor. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met hengsels en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met floraal/kostbaarheden decor. Emaille. Zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/fabeldier/goud/swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Acht diverse schotels met draken/floraal/vogel decor + één cup, kleine theepot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein, familie rose/chicken decor + floraal. Twee cups goed. Eén schotel, bodem haarlijnen. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schalen. Kraanvogel/tuin decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 10 - 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose drakenbord met geel glazuur + rode en groene draak. Verso floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Vijf antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Petrus Regout? Circa 1900. Afmeting: H 7 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. 1x Kastkom, floraal/goud decor. 1x Theepot, floraal/vogel/goud decor, oor gelijmd. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor + rondom geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen schotel met landschap/floraal/kelin/goud decor. Eén randschade. Afmeting: Ø 40,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen polychrome swatow schotels met vogel decor. Eén bodemmerk. Mogelijk cargo. Afmeting: Ø 13 - 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met oker-geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/bloesemtakken + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Divers. 1x Knobbelvaas met figuren/teksten decor. Bodemmerk. Chip onderrand. 1x Vaas met perzikrank/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 26 - 31,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese dekselvazen met vijver/karper/karakterteken decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 59 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese lakwerk houten dekseldoos met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x 43 x 11 cm. In goede staat.
Groot lot Aziatica (China/Japan). Oud/antiek. Onder andere; snuffbottles, vaasjes. Divers materiaal; porselein, keramiek, natuursteen. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker glazuur en groene boscage + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geel glazuur, draak/kraanvogel en verso vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 25,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met floraal/tekst en goudrand decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/feniks decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: H 7 x Ø 31,3 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Vier koppen + één schotel. Amsterdams bont decor. Drie kopjes goed, één kopje beschadigd. Schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen blanc de Chine quan yin. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap + geritst decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Chinees porsleinen beeld. Laughing boy, met Ruyi en perzik, familie rose. Hoofd aangelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in tuin decor + tekst en bodemmerk. Republiek. Haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen diep bord met draken decor van ijzeroxyde. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.