55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee Chinese zoutnappen Ø 8 cm.
Startprijs 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen zoutnappen met floraal decor. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antiek Chinees (3x)
Resultaat: 110 EUR

Chinese tulpenvaas, H 25 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Twee Chinese vazen
Resultaat: 500 EUR

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk en dubbele blauwe ring. Afmeting: H 9 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

2 Japanse schotels Ø 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Startprijs 150 EUR

2 Chinese tazza's met messing
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Acht Chinees porseleinen borden met floraal/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Divers. Handbeschilderd + bodemmerken. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houtgestoken deksel + rondom figuren voorstelling en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese stemkom Ø 12 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinese drakenvaas Ø 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Bronzen wierookhouder
Startprijs 2.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met rozetten, hengsels (bewerkt) + bodemmerk. Afmeting: 8 x 18 x 13,3 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 10,3 x Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloemvaas decor. Beide bovenrandschade + chip deksel. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 650 EUR

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 650 EUR

Chinese schenkkan, 18 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese Kanton kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Startprijs 650 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: 7,5 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.

Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR

Vier Chinese schotels Ø 12,6 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese kopjes
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met rode draken decor + zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.

Twee-delige Chinese vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 8.500 EUR

Chinese vaas, H 22,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke zeldzame vierkante Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.

Chinees houten figuur, H 15 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 37,8 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sang de boeuf vaas. Lichte randglazuur schade. Afmeting: H 37,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinese kop + schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/goud/landschap decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 chinese blauw-witte theebussen
Resultaat: 650 EUR

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 170 EUR

Chinese trekpot
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese pot
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens. Bodemmerk. Republiek. Fijne decorering. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 23 - Ø 27 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met tuin/vogel + tekst decor en oranje/bruin glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma figuur, H 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese theepot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen republiek theepot met landschap decor + tekst en bodemmerk. Afmeting: 8 x 15 x 10 cm. In goede staat.

2 Chinese schoteltjes Ø 9,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels met kippen in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinese bolvaas, H 23 x Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in paleis decor. Familie verte met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees schotel Ø 42,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Japanse Imari dekselcoupe
Startprijs 900 EUR

Chinees celadon bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met karaktertekens/goud decor + verso vleermuizen + bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/gouden decor. Afmeting: 12 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 300 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung trekpot met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,3 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Wucai vaas, floraal/feniks decor, randschilfers. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese schenkkannen, H 16 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkannen in granaatappel vorm, met floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 16 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met mintgroen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 12,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur, verso druivenranken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese 2-delige trechter
Resultaat: 1.900 EUR

Twee Chinese vazen, H 42 cm.
Resultaat: 800 EUR

Lot Chinees (2x)
Resultaat: 130 EUR

Chinese kom Ø 17,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 31 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese theepot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen theepot. Familie rose. 19e Eeuw. Met figuren in optocht decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot (jade)
Resultaat: 2.000 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 70 EUR

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Vijf Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon wierookstokhouder Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Lot Chinees/Japans porselein (6x)
Startprijs 150 EUR

Zes delen antiek Chinees/Japans porselein. 1x Dekseldoos + 5x schotels. Twee delen Imari Japan. Drie delen familie rose, China. 18e eeuw, één haarlijn. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 7 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap decor. Eén vaas gerestaureerd. Eén vaas chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 10 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met decor van spel spelende geisha's in tuin. Afmeting: H 13,2 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 15 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees drakenbord Ø 22 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met aan beide zijden draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Peking Snuffbottle, 3 poot kikker
Startprijs 240 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle in de vorm van een kikker. Afmeting: H 6,3 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 21 - 25 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinese kom, H 6,5 x Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné kom Ø 28 cm.
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinese cloisonné kom met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 28 cm. In goede staat.

Drie Japanse cloisonné sierschotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse cloisonné sierschotels. Meiji periode. Floraal/vogel/feniks decor. Eén kleinere schotel randschade. Twee anderen goed. Afmeting: Ø 18 - 30,5 cm.

Chinese bronzen boeddha, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Japanse of Chinese quan yin, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees quan yin figuur, staande op golven. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese munten
Resultaat: 200 EUR

Chinese lakstempel
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinese bronzen lakstempel met signatuur. Tempelleeuw. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas met bronzen montuur, H 31 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese boeddha, H 11 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 18 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Bronzen wierookhouder Ø 8 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees handwerk op zijde
Resultaat: 550 EUR