Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Startprijs 80 EUR

Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels
Startprijs 80 EUR

Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Resultaat: 120 EUR

Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 90 EUR

Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, 10x Abstract
Resultaat: 150 EUR

Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)
Resultaat: 190 EUR

Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar
Resultaat: 70 EUR

W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Seeman, Duits berglandschap met figuren
Resultaat: 60 EUR

Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.

Twee antieke gravures
Startprijs 320 EUR

Twee antieke Duitse handingekleurde gravures. 16e Eeuw. 1x Mont Brison slacht. 1x Slacht Maastricht. Door Frans Hoogenburgh. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats
Resultaat: 500 EUR

Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

A. Schelfhout, Hollands havengezicht
Startprijs 400 EUR

Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie)
Startprijs 300 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Twee studie tekeningen van Willem Roelofs. Front + verso met koeien voorstellingen. Potlood op papier. Afmeting: H 11 x B 18 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 200 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle
Resultaat: 300 EUR

Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR

W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.