Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1182
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Startprijs 80 EUR
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels 1183
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1184
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1185
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1186
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
10x Eef de Weerd, 10x Abstract 1188
10x Eef de Weerd, 10x Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Folkert Haanstra jr., Tuin (1983) 1189
Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)

Resultaat:

190 EUR

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen 1191
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw 1192
W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1193
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

100 EUR

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling 1194
Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar 1195
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar

Resultaat:

70 EUR

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam 1197
Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1198
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Seeman, Duits berglandschap met figuren 1199
Seeman, Duits berglandschap met figuren

Resultaat:

60 EUR

Twee antieke gravures 1200
Twee antieke gravures
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats 1201
Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats

Resultaat:

500 EUR

A. Schelfhout, Hollands havengezicht 1202
A. Schelfhout, Hollands havengezicht
Startprijs 400 EUR
Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie) 1203
Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie)
Startprijs 300 EUR
Sam Schellink, Wilde orchidee 1204
Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren 1205
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond 1206
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle 1207
Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle

Resultaat:

300 EUR

W. Ruiter, Wintergezicht 1209
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR