J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.
L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.
Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.
Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.
Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.