Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.
Danny Jacobs. 21e Eeuw. Dame in Hollands landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Verveer. Circa 1930. Hollandse School. Hollands landschap met rivier, boeren huizen en platbodem. Eén plakker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Balke. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 41 cm. In goede staat.
Tonny Warren. 21e Eeuw. Geisha. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Van Gilst. Hollandse School. Circa 1930. Hollands landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Frits G........ Circa 1940. Vissersboten op kade. Eén plakker. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Religieus. Circa 1900. Jugendstil. Voorstelling met engelen in de hemel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 110 x B 90 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.