Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen 1212
2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, 2x Abstract 1213
2x Eef de Weerd, 2x Abstract

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstracte composities 1214
2x Eef de Weerd, Abstracte composities

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd 1215
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Rivierlandschap 1217
Onduidelijk, Rivierlandschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
F. Brandt, Vaas met rozen 1218
F. Brandt, Vaas met rozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Koning, Boer met paardenkar 1219
A. Koning, Boer met paardenkar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
David Bles, Dame met bol wol en hond die slof steelt 1220
David Bles, Dame met bol wol en hond die slof steelt

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met boerderij 1221
Onduid. gesig., Riviergezicht met boerderij

Resultaat:

160 EUR

Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien 1223
Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Terry Donahue, Landschap met edelherten 1224
Terry Donahue, Landschap met edelherten

Resultaat:

450 EUR

P.G.F. van Herwaarden, Boerenschuur met kippen 1225
P.G.F. van Herwaarden, Boerenschuur met kippen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Landschap met huis 1226
Ongesigneerd, Landschap met huis
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Terry Donahue, Landschap met edelhert 1227
Terry Donahue, Landschap met edelhert

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
H. van Tankeren, Kippen in schuur 1228
H. van Tankeren, Kippen in schuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Gondel in Venetië bij nacht 1229
Ongesigneerd, Gondel in Venetië bij nacht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P.J. A. Wagemans, Hollands havengezicht 1230
P.J. A. Wagemans, Hollands havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieus 1231
Ongesigneerd, Religieus

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
HKO/Harm Kamerlingh Onnes, Vaas met bloemen 1232
HKO/Harm Kamerlingh Onnes, Vaas met bloemen

Resultaat:

130 EUR

Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1233
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 90 EUR
Danny Jacobs, Dame in Hollands landschap 1234
Danny Jacobs, Dame in Hollands landschap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Guilliaume Corneille, Duif met fantasie figuur 1235
Guilliaume Corneille, Duif met fantasie figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Guillaume Corneille, Vrouw met kat 1236
Guillaume Corneille, Vrouw met kat

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht 1237
Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1238
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Winters stadsgezicht 1239
Onduid. gesig., Winters stadsgezicht

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
A. Wilhelmus, Stadsgezicht met kermis en figuren 1240
A. Wilhelmus, Stadsgezicht met kermis en figuren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Vier vrouwen 1241
Anton Heyboer, Vier vrouwen

Resultaat:

600 EUR

J. Franken, Vrouw op balkon bij zee 1242
J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vergulde veren ornamentlijst 1243
Vergulde veren ornamentlijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1244
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pol Dom, Stadsgezicht Parijs 1245
Pol Dom, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Anton Mauve, 2x Schapen 1247
2x Anton Mauve, 2x Schapen

Resultaat:

130 EUR

3x Indonesische School, Soewardja 1248
3x Indonesische School, Soewardja
Startprijs 200 EUR
Verkocht
G.H. Breitner, Damrak Amsterdam 1249
G.H. Breitner, Damrak Amsterdam

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
van Doornick, Indonesisch landschap 1250
van Doornick, Indonesisch landschap

Resultaat:

50 EUR

Collectie lithografiën (Frankrijk) 1251
Collectie lithografiën (Frankrijk)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd?, Molenlandschap/Haven gezicht 1252
Ongesigneerd?, Molenlandschap/Haven gezicht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1253
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Kleine, Moderne compositie 1254
H. Kleine, Moderne compositie

Resultaat:

70 EUR

Verveer, Hollands landschap 1255
Verveer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A. Mulder, Boeren interieur 1256
A. Mulder, Boeren interieur

Resultaat:

70 EUR

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1257
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Romeins glas met kersen 1258
C. Cornelisz, Romeins glas met kersen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer 1259
C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Brood, Roemer en oester 1260
C. Cornelisz, Brood, Roemer en oester

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Herman Brood, De Kus 1261
Herman Brood, De Kus

Resultaat:

150 EUR

A. Briët, Boer bij haard 1262
A. Briët, Boer bij haard
Startprijs 100 EUR
A. Potgieter, Vaas met bloemen 1263
A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1264
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.  Michel, Gezicht op  Montmartre Parijs 1265
A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs

Resultaat:

130 EUR

Indonesisch schilderij 1266
Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR
Freek, Havik en vlaamse gaai 1267
Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren 1268
Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract 1269
2x Eef de Weerd, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1270
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1271
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1272
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel

Resultaat:

50 EUR

L. Scheen, Haven met sleepboot 1273
L. Scheen, Haven met sleepboot
Startprijs 150 EUR
Evert Moll, Vaas met bloemen 1274
Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1275
L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur 1276
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen 1277
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1278
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen

Resultaat:

40 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1279
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
A. v.d. Zee, Elburg 1280
A. v.d. Zee, Elburg
Startprijs 50 EUR
Verkocht
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten 1281
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten

Resultaat:

90 EUR

H. Welther, Poldergezicht 1282
H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR
Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand 1283
Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand
Startprijs 200 EUR
Verkocht
B. Page, Zeilschepen 1284
B. Page, Zeilschepen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand 1285
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand

Resultaat:

70 EUR

Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1286
Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1287
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1288
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

50 EUR

Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's 1289
Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's
Startprijs 260 EUR
Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan 1290
Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht 1291
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien 1292
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W. van Hecke, Figuur 1293
W. van Hecke, Figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
P. Brouwer, Zonnebloemen 1294
P. Brouwer, Zonnebloemen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1295
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Modern kunstwerk 1296
Modern kunstwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1297
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling 1298
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen 1299
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F.S. 56, Vrouwelijk naakt 1300
F.S. 56, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren 1301
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Rosemarije, Portret kat 1302
Rosemarije, Portret kat

Resultaat:

60 EUR

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1303
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide 1304
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buck Taylor, Kust gezicht 1305
Buck Taylor, Kust gezicht

Resultaat:

125 EUR

Anderson, Amsterdams grachtengezicht 1306
Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Zeegezicht 1307
Onduidelijk, Zeegezicht

Resultaat:

120 EUR

J. Heininck, Rots met waterval en figuren 1308
J. Heininck, Rots met waterval en figuren
Startprijs 90 EUR
Verkocht
A. Grosfeld, Elegante dame 1309
A. Grosfeld, Elegante dame

Resultaat:

60 EUR

Niek v.d. Plas, Strandgezicht 1310
Niek v.d. Plas, Strandgezicht
Startprijs 700 EUR