Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Naar D.A.C. Artz, Boereninterieur met figuren. 1108
Naar D.A.C. Artz, Boereninterieur met figuren.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Hollandse School, Divers 1109
3x Hollandse School, Divers

Resultaat:

120 EUR

Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug 1110
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 80 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Druiventros 1111
C. Cornelisz, Druiventros

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Schaal met appels 1112
C. Cornelisz, Schaal met appels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven 1113
C. Cornelisz, Stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Roemer, oesters, citroen en brood 1114
C. Cornelisz, Roemer, oesters, citroen en brood

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht 1115
Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht

Resultaat:

140 EUR

Ant. Vijftigschild, Heuvelachtig dorpsgezicht 1116
Ant. Vijftigschild, Heuvelachtig dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1117
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 80 EUR
H. Fleurbaay, Rotterdams havengezicht 1118
H. Fleurbaay, Rotterdams havengezicht
Startprijs 550 EUR
G. Wiegman, Rotterdamse haven 1119
G. Wiegman, Rotterdamse haven
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2x Portret naar Frans Hals 1120
2x Portret naar Frans Hals

Resultaat:

150 EUR

Stijl van R. Lichtenstein, Vrouw in bad 1121
Stijl van R. Lichtenstein, Vrouw in bad
Startprijs 450 EUR
Verkocht
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht 1122
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht

Resultaat:

50 EUR

J. Enneking, Wintergezicht met windmolens 1123
J. Enneking, Wintergezicht met windmolens
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1124
Ongesigneerd, Man met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1125
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Venplassen Buurse 1126
Gerard Krol, Venplassen Buurse

Resultaat:

60 EUR

Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente 1127
Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Startprijs 100 EUR
W.J. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade 1128
W.J. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR
Onduid. gesig., Balinese man 1129
Onduid. gesig., Balinese man
Startprijs 180 EUR
Verkocht
J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape 1130
J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape

Resultaat:

200 EUR

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1131
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Erhardt, Pluimvee 1132
Erhardt, Pluimvee

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Habraken, Mus bij kom met kersen 1133
H. Habraken, Mus bij kom met kersen

Resultaat:

275 EUR

O. Krüger, Roodborstjes 1134
O. Krüger, Roodborstjes
Startprijs 200 EUR
Leo J. Jordaan, Artiste, 1135
Leo J. Jordaan, Artiste,
Startprijs 100 EUR
Verkocht
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur 1136
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bob Stork Damen, Abstracte compositie 1137
Bob Stork Damen, Abstracte compositie

Resultaat:

250 EUR

Onduidelijk, Liggende naakte vrouw 1138
Onduidelijk, Liggende naakte vrouw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep 1139
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kees Broos, Hollandse bomschuiten 1140
Kees Broos, Hollandse bomschuiten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees achter-glas schilderij 1141
Chinees achter-glas schilderij

Resultaat:

80 EUR

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie 1142
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 500 EUR
Verkocht
R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant 1143
R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant

Resultaat:

70 EUR

Jos Engbersen, Keniaanse man met bot en hoed 1144
Jos Engbersen, Keniaanse man met bot en hoed
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976 1145
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Daan Balk? Eenden langs de waterkant 1146
Daan Balk? Eenden langs de waterkant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin 1147
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Toon Koster, Riviergezicht bij avond 1148
Toon Koster, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

120 EUR

Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar 1149
Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse houtsnedes 1150
Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret 1151
Ongesigneerd, Portret

Resultaat:

60 EUR

Ongesigneerd, Strandgezicht 1152
Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H. Bergman, Landschap 1155
H. Bergman, Landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8x Antieke gravures, Admiraal 1156
8x Antieke gravures, Admiraal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
John Bevort, Amsterdams havengezicht 1157
John Bevort, Amsterdams havengezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Havengezicht met schepen 1158
Onduid.gesign., Havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract 1159
G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 250 EUR
Verkocht
6x Achter-glas-schilderij 1160
6x Achter-glas-schilderij

Resultaat:

100 EUR

Oosters/Perzisch schilderij met tekst 1161
Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Startprijs 100 EUR
Oosterse gouache 1162
Oosterse gouache
Startprijs 100 EUR
Oosterse gouache met tekst 1163
Oosterse gouache met tekst
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Perzische gouache, Goden/martelingen 1164
Perzische gouache, Goden/martelingen

Resultaat:

100 EUR

Oosterse gouache 1165
Oosterse gouache
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik 1166
Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1167
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven 1168
2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven

Resultaat:

375 EUR

Willem Kerseboom, Landschap Bali 1169
Willem Kerseboom, Landschap Bali
Startprijs 100 EUR
Cornelis de Bruin, Holland riviergezicht met platbodem 1170
Cornelis de Bruin, Holland riviergezicht met platbodem
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar 1171
Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap 1172
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten 1173
F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten

Resultaat:

500 EUR

H. Roidot, Riviergezicht 1174
H. Roidot, Riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas 1175
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Hollands riviergezicht 1176
Onduidelijk, Hollands riviergezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Tuin met tulpen 1177
Onduid. gesig., Tuin met tulpen

Resultaat:

250 EUR

Bart Peizel, Stilleven 1178
Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht met schepen 1179
Onduid. gesig., Havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak 1180
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J.B. Duyvendak, Jongen met viool 1181
J.B. Duyvendak, Jongen met viool

Resultaat:

90 EUR

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1182
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Startprijs 80 EUR
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels 1183
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1184
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1185
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1186
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
10x Eef de Weerd, 10x Abstract 1188
10x Eef de Weerd, 10x Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Folkert Haanstra jr., Tuin (1983) 1189
Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)

Resultaat:

190 EUR

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen 1191
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw 1192
W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1193
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

100 EUR

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling 1194
Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar 1195
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar

Resultaat:

70 EUR

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam 1197
Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1198
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Seeman, Duits berglandschap met figuren 1199
Seeman, Duits berglandschap met figuren

Resultaat:

60 EUR

Twee antieke gravures 1200
Twee antieke gravures
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats 1201
Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats

Resultaat:

500 EUR

A. Schelfhout, Hollands havengezicht 1202
A. Schelfhout, Hollands havengezicht
Startprijs 400 EUR
Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie) 1203
Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie)
Startprijs 300 EUR
Sam Schellink, Wilde orchidee 1204
Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren 1205
Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond 1206
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle 1207
Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle

Resultaat:

300 EUR

W. Ruiter, Wintergezicht 1209
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR