Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 56 cm./ H 70 x B 50 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Abstract
Resultaat: 200 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte kleurrijke composities. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte composities
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd
Resultaat: 100 EUR

Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Diverse tekeningen op papier met atelier stempel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Rivierlandschap
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk. Belgische School. 19e Eeuw. Croquirt Van? Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 22 cm. In goede staat.

F. Brandt, Vaas met rozen
Resultaat: 40 EUR

F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.

A. Koning, Boer met paardenkar
Resultaat: 90 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

David Bles, Dame met bol wol en hond die slof steelt
Resultaat: 350 EUR

David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met boerderij
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien
Startprijs 100 EUR

Huib Cozijn. 1942 - 2020. Landschap met boeren huis en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Resultaat: 450 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

P.G.F. van Herwaarden, Boerenschuur met kippen
Startprijs 60 EUR

P.G.F. van Herwaarden. Circa 1930. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met huis
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Resultaat: 375 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, Kippen in schuur
Resultaat: 100 EUR

H. van Tankeren (onder sponning). Kippen in schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gondel in Venetië bij nacht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

P.J. A. Wagemans, Hollands havengezicht
Resultaat: 200 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.

HKO/Harm Kamerlingh Onnes, Vaas met bloemen
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Danny Jacobs, Dame in Hollands landschap
Startprijs 150 EUR

Danny Jacobs. 21e Eeuw. Dame in Hollands landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Duif met fantasie figuur
Resultaat: 300 EUR

Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 325 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters stadsgezicht
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

A. Wilhelmus, Stadsgezicht met kermis en figuren
Resultaat: 225 EUR

A. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht met kermis en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Resultaat: 600 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 150 EUR

J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Vergulde veren ornamentlijst
Resultaat: 120 EUR

Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 50 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat

2x Anton Mauve, 2x Schapen
Resultaat: 130 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Twee etsen. Schapen voorstellingen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 45 x B 70 cm. / H 35 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.

3x Indonesische School, Soewardja
Startprijs 200 EUR

3x Indonesische School. Soewardja. Strandgezicht, dorpsgezicht en aanzicht van een rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In goede staat.

G.H. Breitner, Damrak Amsterdam
Resultaat: 325 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Damrak Amsterdam, nr. 3. G.H. Breitner pinx. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 67 cm. In goede staat.

van Doornick, Indonesisch landschap
Resultaat: 50 EUR

van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.

Collectie lithografiën (Frankrijk)
Startprijs 200 EUR

Twaalf diverse lithografiën, Frankrijk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse voorstellingen. Onder andere Parijs. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Molenlandschap/Haven gezicht
Resultaat: 130 EUR

Pendant. Ongesigneerd? Circa 1900. Molenlandschap met figuren + Havenmonding met boten en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 60 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. Kleine, Moderne compositie
Resultaat: 70 EUR

H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Verveer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR

Verveer. Circa 1930. Hollandse School. Hollands landschap met rivier, boeren huizen en platbodem. Eén plakker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. Mulder, Boeren interieur
Resultaat: 70 EUR

A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Romeins glas met kersen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Romeins glas met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood, Roemer en oester
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Herman Brood, De Kus
Resultaat: 150 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Druk op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.

A. Briët, Boer bij haard
Startprijs 100 EUR

A. Briët. Circa 1900. Boer bij haard. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 19 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Resultaat: 80 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 130 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.

Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR

Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren
Resultaat: 150 EUR

Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Resultaat: 50 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

L. Scheen, Haven met sleepboot
Startprijs 150 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met sleepboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd L.M.W. Kessler. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 80 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Bosgezicht met schuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Resultaat: 40 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten
Resultaat: 90 EUR

John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR

H. Welther. Circa 1920. Pseudoniem Knikker. Poldergezicht met figuur in roeiboot. (1 plakker). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand
Startprijs 200 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Hollandse schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

B. Page, Zeilschepen
Resultaat: 90 EUR

Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Visser, Schelpenvissers aan het strand
Resultaat: 70 EUR

W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.

Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Resultaat: 50 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's
Startprijs 260 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Chinese vaas met dahlia's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Compositie in de stijl van Victory Boogie Woogie Mondriaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien
Resultaat: 350 EUR

Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W. van Hecke, Figuur
Resultaat: 300 EUR

Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Resultaat: 90 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Modern kunstwerk
Resultaat: 50 EUR

Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.

F.S. 56, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR

2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Rosemarije, Portret kat
Resultaat: 60 EUR

Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide
Resultaat: 100 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.

Buck Taylor, Kust gezicht
Resultaat: 125 EUR

Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR

Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zeegezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.

J. Heininck, Rots met waterval en figuren
Startprijs 90 EUR

Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Resultaat: 60 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Strandgezicht
Startprijs 700 EUR

Niek van der Plas. 1959 - . 21e Eeuw. Strandgezicht met kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.