Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 56 cm./ H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte kleurrijke composities. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Diverse tekeningen op papier met atelier stempel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Belgische School. 19e Eeuw. Croquirt Van? Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 22 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Huib Cozijn. 1942 - 2020. Landschap met boeren huis en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
P.G.F. van Herwaarden. Circa 1930. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
H. van Tankeren (onder sponning). Kippen in schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.
Gesigneerd HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Danny Jacobs. 21e Eeuw. Dame in Hollands landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht met kermis en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat
Anton Mauve. 1838 - 1888. Twee etsen. Schapen voorstellingen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 45 x B 70 cm. / H 35 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.
3x Indonesische School. Soewardja. Strandgezicht, dorpsgezicht en aanzicht van een rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In goede staat.
G.H. Breitner. 1857 - 1923. Damrak Amsterdam, nr. 3. G.H. Breitner pinx. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 67 cm. In goede staat.
van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.
Twaalf diverse lithografiën, Frankrijk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse voorstellingen. Onder andere Parijs. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 53 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd? Circa 1900. Molenlandschap met figuren + Havenmonding met boten en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Verveer. Circa 1930. Hollandse School. Hollands landschap met rivier, boeren huizen en platbodem. Eén plakker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Romeins glas met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Druk op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.
A. Briët. Circa 1900. Boer bij haard. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 19 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met sleepboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd L.M.W. Kessler. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Bosgezicht met schuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
H. Welther. Circa 1920. Pseudoniem Knikker. Poldergezicht met figuur in roeiboot. (1 plakker). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Hollandse schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Chinese vaas met dahlia's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Compositie in de stijl van Victory Boogie Woogie Mondriaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.
F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.
Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1959 - . 21e Eeuw. Strandgezicht met kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.