Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Elf antieke Hollandse militaria prenten. Onder andere Hoynck van Papendrecht. Prent op papier. Circa 1900. Enkele met scheuren aan kanten. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.