Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen. Gemengde techniek op papier. Groot werk heeft scheurtje langs kant. Afmeting: H 60 x B 40 cm. / H 68 x B 48 cm....
Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Landschap met vakwerk-boerderij, koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Johanna Lary. 1881 - 1941. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm .In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Druk op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.
Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.
W. Gaylen. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrik Verdonk. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse romantische voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
Acht antieke Hollandse gravures. Divers. Mahonie/notenhouten lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Belgische School. 19e Eeuw. Croquirt Van? Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 22 cm. In goede staat.
Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.
J. Nisbet. Mogelijk Johan Nisbet. Engelse School. Circa 1900. Jachtstilleven met twee korhoenders. Olieverf op linnen. Bitumen craquelé donkere partij. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Twee etsen. Schapen voorstellingen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 45 x B 70 cm. / H 35 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.
Pendant. Ongesigneerd? Circa 1900. Molenlandschap met figuren + Havenmonding met boten en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.