Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

John Bevort, Amsterdams havengezicht
Resultaat: 300 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle
Resultaat: 300 EUR

Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Duif met fantasie figuur
Resultaat: 300 EUR

Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.

W. van Hecke, Figuur
Resultaat: 300 EUR

Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.

H. Habraken, Mus bij kom met kersen
Resultaat: 275 EUR

Hans Habraken. 21e Eeuw. Mus bij kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper
Resultaat: 250 EUR

3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

T. Heesakkers, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Abstracte compositie
Resultaat: 250 EUR

Bob Stork Damen. 1900 - 1990. Abstracte compostie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Tuin met tulpen
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 31 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van Eef de weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte voorstellingen. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 47 cm. In goede staat.

A. Wilhelmus, Stadsgezicht met kermis en figuren
Resultaat: 225 EUR

A. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht met kermis en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape
Resultaat: 200 EUR

J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Abstract
Resultaat: 200 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte kleurrijke composities. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gondel in Venetië bij nacht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

P.J. A. Wagemans, Hollands havengezicht
Resultaat: 200 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boeren en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)
Resultaat: 190 EUR

Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats
Resultaat: 180 EUR

Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Resultaat: 180 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 175 EUR

W. van Kampen. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. van Everdingen, Landschap
Resultaat: 170 EUR

Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.