Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Brouwer, Zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Resultaat: 90 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Resultaat: 90 EUR

Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.

Corneille, Duif met zon
Resultaat: 90 EUR

Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats
Resultaat: 80 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

Lithografie, Elisath met hond
Resultaat: 80 EUR

Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas schilderij
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik
Resultaat: 80 EUR

Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Resultaat: 80 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Kaiser, Romantisch winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

11 Prenten Hoynck van Papendrecht
Resultaat: 80 EUR

Elf antieke Hollandse militaria prenten. Onder andere Hoynck van Papendrecht. Prent op papier. Circa 1900. Enkele met scheuren aan kanten. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kees Broos, Hollandse bomschuiten
Resultaat: 70 EUR

Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant
Resultaat: 70 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar
Resultaat: 70 EUR

W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Kleine, Moderne compositie
Resultaat: 70 EUR

H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

A. Mulder, Boeren interieur
Resultaat: 70 EUR

A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

W. Visser, Schelpenvissers aan het strand
Resultaat: 70 EUR

W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Religieuze voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.