Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.
Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.
3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
L.M. v.d. Weert. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde schilderijen. Circa 1900. Eenden-familie aan de waterkant + Hoenderhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Craquelé. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In matige staat.
Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 65 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.
Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Diverse tekeningen op papier met atelier stempel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
H. van Tankeren (onder sponning). Kippen in schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met vrouw bij wieg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.
Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 56 cm./ H 70 x B 50 cm. In goede staat.
A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Romeins glas met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Elf antieke Hollandse militaria prenten. Onder andere Hoynck van Papendrecht. Prent op papier. Circa 1900. Enkele met scheuren aan kanten. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.
d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.
Cornelis de Bruijn Jr. Circa 1940. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
G. Hogerwaard. 1878 - 1939. Naakte vrouw op stoel. Houtskool op papier. Afmeting: H 59 x B 37 cm. In goede staat.
Antoon Molkenboer. 1872 - 1960. Romantisch wandelend paar. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.