Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bart van der Leck, De jager 1913
Resultaat: 120 EUR

Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder
Resultaat: 120 EUR

Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.

3x Hollandse School, Divers
Resultaat: 120 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976
Resultaat: 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.

Toon Koster, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 120 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap
Resultaat: 120 EUR

Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas
Resultaat: 120 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Resultaat: 120 EUR

Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.

Vergulde veren ornamentlijst
Resultaat: 120 EUR

Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zeegezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toon Koster, Boeren-interieur met boerin
Resultaat: 110 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven
Resultaat: 110 EUR

L.M. v.d. Weert. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Resultaat: 100 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof
Resultaat: 100 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen. Circa 1900. Eenden-familie aan de waterkant + Hoenderhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Craquelé. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In matige staat.

Betsy Dom, Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 65 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract figuratief
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Twee abstracte figuren
Resultaat: 100 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

G.J.. Sijthoff, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Daan Balk? Eenden langs de waterkant
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

6x Achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische gouache, Goden/martelingen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte composities
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd
Resultaat: 100 EUR

Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Diverse tekeningen op papier met atelier stempel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, Kippen in schuur
Resultaat: 100 EUR

H. van Tankeren (onder sponning). Kippen in schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide
Resultaat: 100 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vrouw bij wieg
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met vrouw bij wieg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 18 cm. In goede staat.

J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Resultaat: 100 EUR

Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiventros
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Schaal met appels
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J.B. Duyvendak, Jongen met viool
Resultaat: 90 EUR

J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 90 EUR

Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 56 cm./ H 70 x B 50 cm. In goede staat.

A. Koning, Boer met paardenkar
Resultaat: 90 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Romeins glas met kersen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Romeins glas met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten
Resultaat: 90 EUR

John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

B. Page, Zeilschepen
Resultaat: 90 EUR

Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Resultaat: 90 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Resultaat: 90 EUR

Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.

Corneille, Duif met zon
Resultaat: 90 EUR

Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats
Resultaat: 80 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

Lithografie, Elisath met hond
Resultaat: 80 EUR

Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas schilderij
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik
Resultaat: 80 EUR

Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Resultaat: 80 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Kaiser, Romantisch winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

11 Prenten Hoynck van Papendrecht
Resultaat: 80 EUR

Elf antieke Hollandse militaria prenten. Onder andere Hoynck van Papendrecht. Prent op papier. Circa 1900. Enkele met scheuren aan kanten. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kees Broos, Hollandse bomschuiten
Resultaat: 70 EUR

Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant
Resultaat: 70 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar
Resultaat: 70 EUR

W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Kleine, Moderne compositie
Resultaat: 70 EUR

H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

A. Mulder, Boeren interieur
Resultaat: 70 EUR

A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

W. Visser, Schelpenvissers aan het strand
Resultaat: 70 EUR

W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Religieuze voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Venplassen Buurse
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

H. Bergman, Landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Kippen bij voederbak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Seeman, Duits berglandschap met figuren
Resultaat: 60 EUR

Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 60 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F.S. 56, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Rosemarije, Portret kat
Resultaat: 60 EUR

Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Resultaat: 60 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Resultaat: 60 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Resultaat: 60 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.

C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder
Resultaat: 60 EUR

Cornelis de Bruijn Jr. Circa 1940. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel
Resultaat: 60 EUR

G. Hogerwaard. 1878 - 1939. Naakte vrouw op stoel. Houtskool op papier. Afmeting: H 59 x B 37 cm. In goede staat.

Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar
Resultaat: 60 EUR

Antoon Molkenboer. 1872 - 1960. Romantisch wandelend paar. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Erhardt, Pluimvee
Resultaat: 50 EUR

Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 50 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

van Doornick, Indonesisch landschap
Resultaat: 50 EUR

van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Resultaat: 50 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.