Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bart van der Leck, De jager 1913 1072
Bart van der Leck, De jager 1913

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder 1076
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Hollandse School, Divers 1109
3x Hollandse School, Divers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven 1113
C. Cornelisz, Stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976 1145
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Toon Koster, Riviergezicht bij avond 1148
Toon Koster, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap 1172
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas 1175
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1184
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieus 1231
Ongesigneerd, Religieus

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vergulde veren ornamentlijst 1243
Vergulde veren ornamentlijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract 1269
2x Eef de Weerd, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Zeegezicht 1307
Onduidelijk, Zeegezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1313
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin 1147
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven 1321
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1079
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap met boerderij 1084
Onduid. gesig., Landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof 1086
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Bloemstilleven 1093
Betsy Dom, Bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief 1103
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren 1104
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur 1136
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Daan Balk? Eenden langs de waterkant 1146
Daan Balk? Eenden langs de waterkant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Havengezicht met schepen 1158
Onduid.gesign., Havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Achter-glas-schilderij 1160
6x Achter-glas-schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische gouache, Goden/martelingen 1164
Perzische gouache, Goden/martelingen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht met schepen 1179
Onduid. gesig., Havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1186
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1193
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstracte composities 1214
2x Eef de Weerd, Abstracte composities

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd 1215
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. van Tankeren, Kippen in schuur 1228
H. van Tankeren, Kippen in schuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1271
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide 1304
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vrouw bij wieg 1315
Onduid. gesig., Vrouw bij wieg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1319
J.J. v/d Stap, Hollands landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Druiventros 1111
C. Cornelisz, Druiventros

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Schaal met appels 1112
C. Cornelisz, Schaal met appels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J.B. Duyvendak, Jongen met viool 1181
J.B. Duyvendak, Jongen met viool

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Stilleven 1185
Betsy Dom, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen 1212
2x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Koning, Boer met paardenkar 1219
A. Koning, Boer met paardenkar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Romeins glas met kersen 1258
C. Cornelisz, Romeins glas met kersen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer 1259
C. Cornelisz, Kaarslicht met Roemer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten 1281
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
B. Page, Zeilschepen 1284
B. Page, Zeilschepen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht 1291
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. Brouwer, Zonnebloemen 1294
P. Brouwer, Zonnebloemen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1295
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager 1323
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Corneille, Duif met zon 1326
Corneille, Duif met zon

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats 1056
Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lithografie, Elisath met hond 1064
Lithografie, Elisath met hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees achter-glas schilderij 1141
Chinees achter-glas schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik 1166
Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1264
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1270
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kaiser, Romantisch winterlandschap 1330
Kaiser, Romantisch winterlandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
11 Prenten Hoynck van Papendrecht 1340
11 Prenten Hoynck van Papendrecht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kees Broos, Hollandse bomschuiten 1140
Kees Broos, Hollandse bomschuiten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant 1143
R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1167
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar 1195
W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. Kleine, Moderne compositie 1254
H. Kleine, Moderne compositie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Mulder, Boeren interieur 1256
A. Mulder, Boeren interieur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand 1285
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling 1298
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen 1299
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1311
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1329
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1331
K. Hammond, Romantisch havengezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Venplassen Buurse 1126
Gerard Krol, Venplassen Buurse

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret 1151
Ongesigneerd, Portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Bergman, Landschap 1155
H. Bergman, Landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak 1180
Ongesigneerd, Kippen bij voederbak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Seeman, Duits berglandschap met figuren 1199
Seeman, Duits berglandschap met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1253
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F.S. 56, Vrouwelijk naakt 1300
F.S. 56, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rosemarije, Portret kat 1302
Rosemarije, Portret kat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Grosfeld, Elegante dame 1309
A. Grosfeld, Elegante dame

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. van Soest, Figuren in keuken 1314
C. van Soest, Figuren in keuken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1320
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder 1336
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel 1339
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar 1341
Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1096
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht 1122
J. Kelderman, Hollands grachtengezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1124
Ongesigneerd, Man met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1125
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Erhardt, Pluimvee 1132
Erhardt, Pluimvee

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep 1139
Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1244
Gijs ter Wee, Abstracte compositie

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
van Doornick, Indonesisch landschap 1250
van Doornick, Indonesisch landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1272
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen 1277
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

50 EUR