Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Resultaat: 80 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 130 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.

Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR

Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren
Resultaat: 150 EUR

Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Resultaat: 50 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

L. Scheen, Haven met sleepboot
Startprijs 150 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met sleepboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd L.M.W. Kessler. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 80 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Bosgezicht met schuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Resultaat: 40 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten
Resultaat: 90 EUR

John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR

H. Welther. Circa 1920. Pseudoniem Knikker. Poldergezicht met figuur in roeiboot. (1 plakker). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand
Startprijs 200 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Hollandse schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

B. Page, Zeilschepen
Resultaat: 90 EUR

Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Visser, Schelpenvissers aan het strand
Resultaat: 70 EUR

W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.

Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.