Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met sleepboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd L.M.W. Kessler. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
John Fecit. Pendant. Tweede helft 20e eeuw. Twee zeegezichten met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Hollandse schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bernard Page. 21e Eeuw. Romantisch Hollands zeegezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W. Visser. Circa 1930. Schelpenvissers aan het strand. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijke staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.