Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Potgieter, Vaas met bloemen 1263
A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1264
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.  Michel, Gezicht op  Montmartre Parijs 1265
A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs

Resultaat:

130 EUR

Indonesisch schilderij 1266
Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR
Freek, Havik en vlaamse gaai 1267
Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren 1268
Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract 1269
2x Eef de Weerd, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1270
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1271
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1272
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel

Resultaat:

50 EUR

L. Scheen, Haven met sleepboot 1273
L. Scheen, Haven met sleepboot
Startprijs 150 EUR
Evert Moll, Vaas met bloemen 1274
Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1275
L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur 1276
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen 1277
Onduidelijk, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1278
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen

Resultaat:

40 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1279
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
A. v.d. Zee, Elburg 1280
A. v.d. Zee, Elburg
Startprijs 50 EUR
Verkocht
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten 1281
John Fecit (pendant), 2x Zeegezicht met boten

Resultaat:

90 EUR

H. Welther, Poldergezicht 1282
H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR
Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand 1283
Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand
Startprijs 200 EUR
Verkocht
B. Page, Zeilschepen 1284
B. Page, Zeilschepen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand 1285
W. Visser, Schelpenvissers aan het strand

Resultaat:

70 EUR

Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1286
Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR