Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren druivenschaar 125
Zilveren druivenschaar
Startprijs 80 EUR
Kristallen flacon met zilver 126
Kristallen flacon met zilver
Startprijs 80 EUR
Lot zilver (divers) 144
Lot zilver (divers)
Startprijs 80 EUR
Lot zilverwerk, (divers) 145
Lot zilverwerk, (divers)
Startprijs 80 EUR
Zwavelstokjeshouder 181
Zwavelstokjeshouder
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren specerijenbakjes 186
2 Zilveren specerijenbakjes
Startprijs 80 EUR
Lot zilver, divers 221
Lot zilver, divers
Startprijs 80 EUR
Vier zilveren bijbelsloten 258
Vier zilveren bijbelsloten
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse kraantjeskan 169
19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR
Vijf zilveren miniaturen 179
Vijf zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
Zilveren bonbonmand 271
Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR
Karaf met slijp/zilverwerk 120
Karaf met slijp/zilverwerk
Startprijs 100 EUR
Zilveren zout- en peperstrooier 136
Zilveren zout- en peperstrooier
Startprijs 100 EUR
Zilveren visitekaarthouder 207
Zilveren visitekaarthouder
Startprijs 100 EUR
Zilveren schaal 213
Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR
Lodereinfles met gouden dop 225
Lodereinfles met gouden dop
Startprijs 100 EUR
Zilveren pepermuntdoos 232
Zilveren pepermuntdoos
Startprijs 100 EUR
Zilveren lippenstifthouder 249
Zilveren lippenstifthouder
Startprijs 100 EUR
Doos met draken motief 252
Doos met draken motief
Startprijs 100 EUR
Kavel zilveren houders 25
Kavel zilveren houders
Startprijs 120 EUR
Zilveren ovaal muntendoosje 28
Zilveren ovaal muntendoosje
Startprijs 120 EUR
Zilveren roomkom 40
Zilveren roomkom
Startprijs 120 EUR
Inktstel met zilver 58
Inktstel met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren schaal rond gezaagd 64
Zilveren schaal rond gezaagd
Startprijs 120 EUR