Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot divers zilver met een breipenhouder, mist clip, 2 naaldenkokers, servetband met monogram P.Q., een suikerlepel en een bestekdeel met parelmoer heft en een malienkolder beursje(BWG). Diverse gehalt...

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met 2 glaasjes, theezeef met lekbak, een strooilepel, een suikertang en -lepel, een tandenstoker en een specerijenbakje met blauw glas. Diverse gehaltes. totaal ca 130 gram. en 4 delen plat...

Zilveren roomkom
Resultaat: 50 EUR

Zilveren roomkom, 925/000, rond model met een golvende rand met bloembewerking, geplaatst op een ronde gevulde voet. ca 107 gram. ø13,5x8cm. In goede staat

Rookstel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen rookstel met zilver, 835/000. Rookstel met een kristallen sigarettenvaas en een zwavelstokjeshouder, beiden op zilveren ronde voet met bewerkte rand. Het geheel is geplaatst op een zwart ho...

Cassette met zilveren vork & lepel
Resultaat: 50 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 45 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en een zilveren beugel met parelrand ø15x14cm, en plated gezaagd specerijenbakje, Christofle, met blauw glas. 8x6x4cm. In goede staat

Kandelaren/kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee zilveren kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat...

2 Zilveren specerijenbakjes
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren bakjes, 925/000, voor specerijen. Met een gladde rand. Gevuld ca 178 gram. ø 8x3cm. Beide iets gedeukt aan één kant, verder in goede staat

Zilveren lodereindoosje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat

Lot lepels en toilet set
Resultaat: 25 EUR

Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...

Balboekje met ketting/haak (plated)
Resultaat: 25 EUR

Plated balboekje, jugendstil, voorzien van een floraal decor aan de voorzijde, met potlood. Bevestigd aan een ketting met haak. 5x3,5cm. lengte 20 cm. In goede staat.