Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met polychromie. Afmeting: 39 x 37 x 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Lady Fortuna met Hoorn des overvloeds op marmeren sokkel. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige Rafael. Italië of Spanje. Met polychromie. Arm mist, hand mist. Afmeting: H 105 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Mooie patina. Deukje achterkant basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Titel: Souvenir Agounod. Meisje met bloem + buste heer. Gesigneerd Pierre Ogé. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Franse figurengroep op marmeren basement. Door J.D. Aste. Twee meisjes hand in hand. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Origineel antiek Weens brons met polychromie. Arabische man met kist en sieraden. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 10 x 10,5 x 6,8 cm. In goede staat.
Twee bronzen jugendstil stijl wandplaquettes in de stijl van Mucha. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 22,7 x 9 x 1 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte danseres. Gesigneerd Sandor Jaray. 1870 - 1916. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen handen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws bronzen figuur. Edelman met geweer. Ongesigneerd. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zeer grote art deco figuren groep op zwart marmeren basement. Twee konings fazanten. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 30 x 75 x 16 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Duits gepolychromeerd steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp. 1904 - 1983. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtsnijwerk beeld/buste met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.
Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.