Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Jongen bij boomstronk. Gesigneerd Aug. Moreau. Chip. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Twee boekensteunen met bronzen maribu's en marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse gepolychromeerde bustes van gips. 1x Faust, hoed gerestaureerd. 1x Gretchen. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.