Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier bronzen boeddha figuren
Startprijs 70 EUR

Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur (Balthazar)
Startprijs 1.500 EUR

Grote bronzen Balthazar. Gesigneerd, Y WL 2 2000. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Resultaat: 1.400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur. Indische olifant. Door Alfred Barye, 1839 - 1882. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld, Paard
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd antiek bronzen paard met zadel en stijgbeugels. Gedetailleerd figuur. Door Alfred Dubucand. 1828 - 1894. Afmeting: 22 x 22 x 7 cm. In goede staat.

Twee konings fazanten op marmeren basement
Startprijs 200 EUR

Zeer grote art deco figuren groep op zwart marmeren basement. Twee konings fazanten. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 30 x 75 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Aap zittend op boeken
Resultaat: 100 EUR

Bronzen aap met memento mori zittend op boeken. Marmeren basement. Weens. Bronze Austria. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun met kat, 1910
Resultaat: 180 EUR

Antieke bronzen boekensteun met kat, zon en ster. Circa 1910. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Madonna, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Beeld, Uil op boeken
Resultaat: 450 EUR

Groot Duits houtgesneden figuur. Uil op drie boeken. Circa 1900. Afmeting: 56 x 30 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Resultaat: 110 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

Alphonse de Tombay, Biddende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen figuren, 1880
Resultaat: 180 EUR

Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.

Twee bronzen putti's
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.
Resultaat: 160 EUR

Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Groot marmeren figuur
Startprijs 150 EUR

Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.650 EUR

Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Resultaat: 650 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

L. Pfeffer, Strijdwagen
Resultaat: 500 EUR

Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...

Antiek Frans figuur, 1880
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.