Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier bronzen boeddha figuren 5072
Vier bronzen boeddha figuren
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur (Balthazar) 5073
Bronzen figuur (Balthazar)
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Olifant 5074
Bronzen beeld, Olifant

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Paard 5075
Bronzen beeld, Paard

Resultaat:

500 EUR

Twee konings fazanten op marmeren basement 5076
Twee konings fazanten op marmeren basement
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Aap zittend op boeken 5077
Bronzen beeld, Aap zittend op boeken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun met kat, 1910 5078
Bronzen boekensteun met kat, 1910

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Madonna, 1800 5079
Antieke Duitse Madonna, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, Uil op boeken 5080
Beeld, Uil op boeken

Resultaat:

450 EUR

Bronzen figuur 5081
Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen goudfazant, 1925 5082
Bronzen goudfazant, 1925

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Alphonse de Tombay, Biddende vrouw 5083
Alphonse de Tombay, Biddende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Franse bronzen figuren, 1880 5084
Twee Franse bronzen figuren, 1880

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee antieke bronzen figuren 5085
Twee antieke bronzen figuren

Resultaat:

250 EUR

Twee bronzen putti's 5086
Twee bronzen putti's
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen figuur, Paardenmenner 5087
Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR
Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm. 5088
Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm. 5089
18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.

Resultaat:

160 EUR

Groot marmeren figuur 5090
Groot marmeren figuur
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur 5091
Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.650 EUR
Verkocht
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm. 5092
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
L. Pfeffer, Strijdwagen 5093
L. Pfeffer, Strijdwagen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur, 1880 5094
Antiek Frans figuur, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Heilig figuur, H 63 cm. 5095
Antiek Heilig figuur, H 63 cm.

Resultaat:

1.100 EUR